Wpis z mikrobloga

Nic to nie musi znaczyć, ostatnio tak ktoś miał chyba z lunetą - pochodziło, pochodziło i przyszło bez opłat. Mam prośbę możesz na koniec napisać jak się skończyło?
  • Odpowiedz
@Passarant: czyli jeśli przedstawię zrzut ekranu z jakiejś np. platformy, ze tyle zapłaciłem to będzie OK?
czy wezmą sobie cenę że tak powiem z dupy (bo dobrze wiemy że np. w jakiejś promocji można zapłacić 50% ceny co jest obecnie) bo tak im się wydaje, ze tyle to kosztuje?
  • Odpowiedz
@Winetu007: A to już Twój problem. Poza tym nawet jako były klient możesz wystąpić o historię konta z tego miesiąca albo nawet o tę konkretną operację. Tylko pewnie za opłatą.
  • Odpowiedz
@Passarant: to nie ten miesiąc i z racji wartości przesyłki i ew. opłat baku mija się to z celem. Nie rozumiem tylko czemu na mnie spoczywa udowadnianie czegokolwiek skoro jest podana wartość przez sprzedającego
  • Odpowiedz
@Winetu007: Nie ten miesiąc, który mamy teraz tylko ten dany miesiąc, którego dotyczy zdarzenie. Wartość podana przez sprzedającego jest tylko jego oświadczeniem. UC to nie spodobało się i to na Tobie ciąży obowiązek dowodowy. Nie chcesz, nie musisz. Przesyłki nie dostaniesz. Żeby tylko jeszcze nie obciążyli Cię później kosztami zniszczenia.
  • Odpowiedz
@Winetu007: Jak wszystko wiesz lepiej to po co pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). I nie. Nie poniosła mnie fantazja. Spróbuj np. nie odprawić kontenera z towarem, bo stwierdzisz, że nie stać Cię na opłaty celne. To zapłacisz. Ale za utylizację zawartości. I czas magazynowy.
  • Odpowiedz