Wpis z mikrobloga

Kryptomirki, pytanie mam. Używał ktoś z Was botów na Telegramie, co niby dają jakieś coiny za klikanie na bocie? Zastanawiam się czy to w ogóle wypłaca później coiny, a jeżeli tak to w jaki sposób zarabiają twórcy takiego bota?

W każdym razie testuję właśnie jednego co niby daje pieseły, ale do wypłaty potrzeba mieć uzbierane 1000 #dogecoin oraz 10 poleconych. Pieseły już mam, ale poleconych mi brakuje jeszcze 4.

Teraz pytanie do Was, byłby ktoś z Was w stanie się zarejestrować na takim bocie z Telegramie z mojego reflinka (podam w PM).

Jak wypłaci dam Wam znać czy warto czy zwykła ściema :)

#kryptowaluty #faucet #airdrop #telegram
  • 5
  • Odpowiedz
@PijanyNietoperz:

Zastanawiam się czy to w ogóle wypłaca później coiny

raczej nie

a jeżeli tak to w jaki sposób zarabiają twórcy takiego bota?

masz dużego plusa że próbujesz to rozkminić sam

Daj linka tutaj i na pw, zrobię konto, chcę żebyś się przekonał że nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@plaisant: Dzięki już ogarnąłem jak to działa, założyłem 3 konta na Telegramie + kilka refów wpadło z FB.
Osiągnąłem wymagane pułapy, czyli ponad 1000 Doge i 10 refów.

Po osiągnięciu pułapu klikasz wypłatę i tadam, wpłać nam 99 dogów do aktywacji konta VIP, wpłać nam 250 dogów do aktywacji konta VIP. Już widzę, że to podpucha. Podali adres do wpłaty, myślę pewnie każdy user ma osobny adres, więc odpalam na drugim
  • Odpowiedz
@PijanyNietoperz: Fajnie, że to sprawdziłeś, też się dziś natknąłem na te boty i zastanawiałem się czy to nie scam. Swoją drogą, ten explorer hasha, który podałeś, wskazuje 1.00000000, to jest ilość DOGE'ów, które otrzymał autor tego scamu? Czyli $5.489.600,00 czy źle patrzę?
  • Odpowiedz