Wpis z mikrobloga

Sony - 6 mln konsol na premierę! 11 mln do końca marca! https://www.gamesradar.com/sony-plans-to-ship-10-million-ps5-units-this-year-twice-as-much-as-it-originally-planned-to/
Bloomberg - Sony ma problemy z produkcją, trzeba obciąć plany produkcji o 4 mln sztuk
Sony - hurr nie prawda durr
FanbojePS/Wykopki - #!$%@? XBOXA, PROPAGANDA MICROSOFTU/#!$%@? BLOOMBER/PCMUSTARDRACE

Sony 2021 - do końca grudnia dostarczyliśmy 4,5 mln sztuk

Jak ja gardze fanbojami korporacji. Teraz wiecie czemu taka a nie inna dostępność.

#ps5
  • 8
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Akurat tutaj doszukiwałbym się problemu w zaopatrzeniu produkcji w komponenty, duża część rynku elektronicznego ma problemy z produkcja, samo AMD się przyznało ze są w głębokiej D jeśli chodzi o produkcje komponentów w tym pewnie i podzespołów do nowych konsol
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Przepraszam bardzo, ale fanbojem czegokolwiek to jesteś tutaj Ty, ja staram się być obiektywny, a w tym momencie wyszło na to ze Ty zrobiłeś wpis na którym sobie swoją srake wylewasz xD. A Sony nie bronie, po prostu mówię ze przyczyny tego stanu rzeczy są różne za które odpowiada więcej czynników nie jakaś korporacja skośnych
  • Odpowiedz
@Pepitox: A właśnie że bronisz Sony, bo zwalasz winę na zewnętrzne czynniki. A to kompletnie rozmywa sens mojego wpisu - Sony zarzekało się że nie ma żadnych problemów i to po licznych publikacjach na temat problemów. A teraz okazuje się że dziennikarze mieli rację. Nie ma usprawiedliwienia dla podejścia Sony.

Co lepsze, najpewniej to nie wina podwykonawców bo raporty sugerowały raczej spore wady konstrukcyjne i przegrzewanie się PS5. Ale do prawdy
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: jeżeli tak to odebrałeś to wybacz, nie taka była moja intencja. Nie znam tych raportów, nie widziałem ich na oczy, wiedziałem za ta ze aktualnie samo amd ogłaszalo problemy z produkcja i na pewno na ten moment jest to czynnik zwalniający produkcje takich ps5 xbox’ow czy kart graficznych. Czy to mogło być już wcześniejszym powodem, jak sam napisałeś do prawdy już nie dojdziesz
  • Odpowiedz
Sony - 6 mln konsol na premierę! 11 mln do końca marca!


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: zaraz zaraz, przecież to pierwsze to plotka

According to new reports from Bloomberg and Nikkei


czyli równie dobrze tych pierwszych planów mogło nigdy nie być, Bloomberg sobie najpierw zmyślił 11, potem mniej bo stwierdzili że przesadzili xD nie mówie że tak było, ale to nie jest żadne potwierdzenie
  • Odpowiedz