Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego koledzy z #neuropa nabijaja sie z urody przegrywow? Sam jestem genetyczna porazka, karli wzrost, lysina, cofnieta szczeka, wiem, ze nie mam szans na zwiazek, nigdy nie mialem i miec nie bede ale mimo wszystko popieram strajk kobiet. Dziwicie sie potem, ze przegrywy sa przeciwko kobietom a sami z nas robicie beke. Mowicie, ze walczycie z toksyczna meskoscia a sami piszecie na tramwajach, ze jeden polityk ma malego. Wielu mezczyznom kompleks malego penisa zrujnowal zycie, a ponoc lewica miala byc wrazliwa. Bardzo jestescie wrazliwi...

Nie mialem wplywu na to jak wygladam, chcialbym wygladac inaczej ale wiem, ze to niemozliwe. Jedyne co dostaje od was to pogarde, nasmiewanie z brzydoty na ktora nie mialem wplywu (a chyba jako lewica powinniscie bronic wlasnie tych najslabszych, taka byla lewica z zalozenia), nasmiewanie, ze nie uprawiam seksu, ze nie jestem meski itd.

Tylko potem sie nie dziwcie, ze sie na was #!$%@?. Wy nas odrzuciliscie, a potem oczekujecie poparcia i mowicie, ze to dotyczy nas wszystkich. Ale nas to nie dotyczy, nie bedzie nigdy dotyczylo przez brzydote, szans na rozmnozenie zadnych nie mamy. Ale wciaz jakbyscie racjonalnie przedstawili swoje racje i nas nie jechali, nie mowiac o probie jakiejkolwiek pomocy to by inaczej ludzie reagowali. A jedyne co oferujecie to nabijanie sie z nas a potem udawanie, ze walczycie z toksyczna meskoscia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6019e7f444304a000a12b095
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od kiedy ogół #neuropa naśmiewa się z ludzi brzydszych (czy raczej oddalonych od pewnych ideałów)? Naśmiewać mogą się jedynie ludzie sami mający ze sobą problem. Twój natomiast polega na tym, że opierasz poczucie własnej wartości na takich właśnie opiniach i nie dostrzegasz, że zachowanie takich osób nie wynika z wyznawanych poglądów, tylko z konkretnych błędów w myśleniu i wyżej wspomnianych problemów ze sobą. Nawet jeśli ktoś się nie zgadza z
  • Odpowiedz
NaćpanyPan: @addendum regularnie wrzucacie memy z ,,incel starter packami”. Jeden mial ostatnio 1,5k plus. W temacie koroluka jak jeden z waszych wrzucil fote drwiaca w wygladu inceli to nikt nie zareagowal. A normalnie wyglad nie ma znaczenia i liczy sie charakter.

Skoro to tylko haslo, ze ma malego to czemu nie napisali, ze autorka tego zamieszania aborcyjnego ma male cycki? Wtedy juz by milo nie bylo, mimo, ze fanow malych piersi
  • Odpowiedz