Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Ruczaju już powyżej 12tys/m. Już niedługo trzeba będzie być milionerem żeby kupić swoje 4 kąty. Czuję że jak za 2 lata ja będę chciał kupić to pewnie będą i po 18 tys. Ja rozumiem są ludzie bogaci, którzy mogą sobie kupić i 25k/m ale wydaje mi się że większość ludzi w tym kraju zarabia na moim poziomie (4000 tyś).

PIS powinien jak najszybciej wprowadzić podatek katastralny i zmienić prawo spadkowe. Nieruchomości to dobra podstawowe, każdy ma prawo do posiadania własnego mieszkania.
Rząd powinien też zakazać wynajmu pod airbnb, booking oraz ograniczyć dziedziczenie do max 1 mieszkania na rodzinę ponieważ to nie jest sprawiedliwe że ja muszę #!$%@?ć całe życie na 30m2 a jakiś bananek dostaje willę na wilanowie za 900k od tatusia za darmo :(

Dziękuję premierze Morawiecki. Dziękuję prezydencie DUDA. Dziękuję prezesie kaczyński że ukradliście moje marzenia na własne mieszkanie deweloperskie w Krakowie na ruczaju.

S.....b - Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Ruczaju już powyże...

źródło: comment_1612204062MFilD5eXt8QCQ5phZgOg8O.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Scaab: jak ktoś zarabia 4 000 000 miesięcznie (nawet jeśli brutto) - to go stać i nie ma sensu narzekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A podatek katastralny - oczywiście od drugiej nieruchomości - żeby bogoli co mają nadmiar opodatkować.
  • Odpowiedz
@Scaab: nie wiem czemu te gówna są takie drogie, polaki się nie rozmnażają, to kto #!$%@? potrzebuje tych mieszkań, zmowa developerów i chamstwo w państwie i tyle, mieszkanie max 100 tys zł powinno kosztować
  • Odpowiedz
@Mest666 Właśnie mnie to ciekawi jak to będzie wyglądało za 30 lat, demografia Polski jest fatalna a mieszkania rosną jak grzyby po deszczu, dojdzie do sytuacji że całe osiedla nowoczesnych mieszkań z tektury będą stałe puste.
  • Odpowiedz
@Mest666: mieszkania w miastach wojewódzkich dalej będą pełne i drogie bo tam jest praca i życie.
Pustostany będą na zadupiach, gdzie są ci sami radni i januszexy od 50 lat
  • Odpowiedz
@Scaab: Właśnie dlatego PiS chce wprowadzić kataster za pierwsze i kolejne mieszkanie a za ściągnięte środki finansować zakup mieszkań najbiedniejszym. lewactwo oczywiście wyje z bólu dupy z tego powodu
  • Odpowiedz
@Mest666: fundusze skupują mieszkania i manipulują cenami. O to cała tajemnica. Kiedyś czytałem jakieś statystyki, ze chyba jakieś 70/80% mieszkań kupowanych za gotówkę to mieszkania kupowane przez fundusze.
  • Odpowiedz
lewactwo z totalnej opozycji


@towinatuska: "totalna opozycja" czyli PO i okolice, to nie jest żadne lewactwo. To są neoliberałowie, oni z lewicą nie mieli i nie mają nic wspólnego.
  • Odpowiedz