Wpis z mikrobloga

Aktualnie siedzę sobie na buildzie LL CoC Ice Nova i farmię hajsik, docelowo na hh (aktualnie mam jakoś ok. 45ex) i trochę mnie to już męczy. Rollować postać na fire/cold BV, którym będę mógł robić endgame typu Maven/Shaper etc czy zbierać dalej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
CoCkiem idzie zrobić AW8 Sirusa ale z innymi bossami jest ciężko, bo nie widać ich skilli przez ciągłą ice nove + jest turbo papierowy xd
#pathofexile
  • 5
@SamNieWiemKto: Pathofmathh pokazał, że CoC coś jest "popsuty" i nie osiąga tyle rewardów z delirium co np BV. W sensie on nigdy nie osiąga 13 rewardów, a BV już tak, na tej samej mapie itp.
Ja bym poszedł w BV, bo tym jak piszesz możesz robić wszystko.
@SamNieWiemKto: @Noggenfogger: a wiecie moze jakie sa roznice miedzy poison a fire albo ice BV? Gram teraz poison i jednak dodge build nie jest moim faworytem. Mysle nad zamiana ale nie wiem czego sie spodziewac. Troche kasy wsadzilem w ten build, jakies 25 ex w skrzynce i juz mi sie odechcialo (,)
@funk: między ice/fire chyba nie ma dużej różnicy, generalnie niestety raczej grane są wokół HH (mega szybki clear mapy => nic nie może cię trafić), generalnie są mega squishy. Poison BV może mieć problemy z delirium ale za to jest całkiem całkiem buildem generalnie na resztę contentu i jest dużo tańszy