Wpis z mikrobloga

grałem w to jakoś 2 lata temu kiedy liczyło się strzelanie nie budowanie jak jest teraz?
walki wygrywa ten kto lepiej strzela czy autystyczne dzieci które zabudowują cię i potem edytują ściany i strzelają do ciebie szybciej niż ty zdążysz zrobić cokolwiek?
pytam bo mam ochotę pograć ale nwm czy instalować
#fortnite
  • 8
@eternos15: Nie słuchaj marud powyżej.

Spokojnie możesz pograć bez budowania, mieć fun i zrobić Royala. Nie wiem jak tam teraz działa dobierania, ale gram na koncie siostrzeńca żeby mu poexpić, a budować się potrafi grubo, i w najgorszym nie schodzę z pierwszej dziesiątki.

Także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
) podstawowa mechanika gry, gdyby nie budowanie to nie byłby już fortnite


@Kuburro: nie chcę wyjść na jakiegoś snoba ale grałem prawie od początku tej gry xd mam tego skina black knight z pierwszego karnetu bojowego i śledziłem "początkowy" rozwój tej gry, wtedy nie było czegos takiego że podczas walki robisz wielkie "wieże" , obudowujesz przeciwnika, edytujesz i strzelasz

fajne to były czasy bo pojedynki były głównie dystansowe i na wyniszczenie,
@eternos15: Odkąd wprowadzili tryb kreatywny poziom budowania stale się podnosi. Jest też masa poradników. Wielu graczy ogląda prosów i chcą być tacy jak oni. Nic z tym nie zrobisz.
update: zagrałem parę gier, na normalu camp'iłem i nawet dotrwałem do najlepszej 4 xd ale no jak przychodzi co do czego to mnie roźnieśli, ale fajne są te tryby poboczne jak wielka nawalanka, odradzasz się wbijasz na środek pola bitwy zabijasz kogoś giniesz, spoko można się odprężyć i postrzelać