Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was czai się na porsche z creator 10295 w premierę vip? Ja się zastanawiam czy to dobra inwestycja kupić z gratisami kolekcjonerskimi i przetrzymać. #lego
  • 13
@uciti: Ja się mocno zastanawiam. Ale na gratisach jako tako mi nie zależy. Bardziej zależy mi na tym, żeby zbudować i postawić na półce. Ale się waham pomiędzy porszakiem a mustangiem :D
@hoppek: Ja właśnie myślę o kupnie w premierę aczkolwiek nie wiem czy bym wytrzymał z tym zestawem jakby leżał zamknięty a z drugiej strony zależy mi na inwestycji a z tym co będzie to idealny jako wersja kolekcjonerska
@uciti: ja złapałem bakcyla na lego w święta, jak dostałem pierwszy zestaw. I osobiście nie potrafię wytrzymać, jak stoi mi jakiś nieotwarty zestaw XD A jak już coś zbuduję, to czuję pustkę, bo nie ma co budować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Saturna zbudowałem i jest pustka, bo nie mam nowych zestawów
@hoppek: wypuścili go w 2019 i według prognoz będzie wycofany do 2022, ale któż to wie kiedy dokładnie to nastąpi, dlatego lepiej wziąć teraz, bo Porshe będzie na pewno dalej dostępne do tego czasu.
@hoppek: jest to związane z czasem dystrybucji, nic więcej. Różne serie mają różny czas kiedy są dostępne. Z tego co się orientuje, najmniej na rynku są produkty IDEAS, aczkolwiek są wyjątki. Podobnie jak z Creatorem Expertem, taki 10220 Creator Expert - Volkswagen T1 Camper Van jest w szerokiej dystrybucji od 2011 roku.
@stresS: Z tym kamperem to bardzo ciekawe, bo w sklepie Lego już nie ma, u innych sprzedawców nie ma, a na amazon czy ebay osiąga zawrotne kwoty :D A w sumie też bym sobie go kupił.