Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 385
Nienawidzę Polaków jako narodu. Nienawidzę tego państwa i mam nadzieję że 2022 zacznę daleko od tego gówna. Polacy nie zasługują na własne państwo bo są na to za głupi

Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok. Mieszkanie w tym miejscu to masochizm

#protest #polska #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 34
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Dla tego narodu nie ma ratunku.
Zbyt długo żyłem z nadziejami i patriotyzmem w lepsze jutro, zgasło to we mnie. Nie ma już we mnie nadziei, kraj jest w rozkładzie społecznym i moje życie jest za krótkie abym zobaczył nowy początek, może gdybyśmy osiągneli znowu dna...
Czas się z tym pogodzić, robić swoje i dbać o wlasne dobro.
  • Odpowiedz
Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok.


@OCIEBATON: Masz jakies potwierdzenie tych rewelacji czy to tylko takie wykopkowe "yyyy ci z ktorymi sie nie zgadzam som glupiutcy!!"
  • Odpowiedz
Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok. Mieszkanie w tym miejscu to masochizm


@OCIEBATON: Ale tak to właśnie wygląda w chinach obecnie. Nikt nie bawi się w antykoncepcję jeśli reklama na przystanku autobusowym mówi, że "w naszej klinice usuniesz ciążę w godzinę i jeszcze zdążysz do pracy tego samego dnia". A
LittleBi - > Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli ...

źródło: comment_1612050033yvo6c6eqAD380RjumIogH5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok


@OCIEBATON: Bez kitu lepiej juz jedz xD jednego dzbana mniej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON:

Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok. Mieszkanie w tym miejscu to masochizm...

Powiedz swoim koleżankom ze strajku kobiet że się z nimi nie zgadzasz bo same tam wrzeszczą że są dumne z aborcji. A poza tym szerokiej drogi - jednego zrzędliwego toksyka mniej.
  • Odpowiedz
Większość przeciwników Strajku Kobiet (jak nie wszyscy XD) ciągle myśli że gdyby zalegalizowano aborcję na życzenie to kobiety robiłyby zawody która zrobi więcej aborcji w rok.


@OCIEBATON: Ziom, wystarczyłoby gdyby Strajk Kobiet powiedział, że ich postulatem jest powrót do kompromisu aborcyjnego. I mieliby poparcie rzędu 80 %. Ludzie nie chcą skrajnych wartości, ludzie chcą mieć porozumienie, kompromis, spokój, by móc skupić się na odbudowie gospodarki.
  • Odpowiedz
Naród to grupa, która jest spójna i dąży do zbliżonych celów.

W Polsce liczy się tylko, żeby ukraść bogatszemu albo #!$%@?ć sąsiadowi. W Polsce zamiast narodu są tubylcy/autochtoni o mentalności pseudokibiców. Identyfikują się barwami partyjnymi i #!$%@?ą na śmierć i życie z innymi kibicami

Przynależność partyjna to nie patriotyzm oraz nie każda zgraja jest narodem
  • Odpowiedz
@blisko_kebab:

ludzie mający politykę w dupie to ignoranci z mentalnością dziecka, bo zapewniam cię że polityka zdecydowanie nie ma ich w dupie a co więcej, wkrótce zacznie im dobierać się do dupy :(


Wcale nie. To jedyny sposób by nie zwariować.
Jeśli zacznie się do nich dobierać to oczywiście, że wtedy nie będą mieć
  • Odpowiedz