Wpis z mikrobloga

Mirki, od jakiegoś czasu przeglądam domy na sprzedaż i mam wrażenie, że albo źle szukam, albo rynek jest niesamowicie płytki. Gdzie byście szukali domów wolnostojących (najlepiej rynek wtórny)?

Próbowałem:
- otodom (zawalony indentycznymi ofertami developerów, ale też najwięcej innych ogłoszeń)
- gratka (mniej ogłoszeń niż na otodom, ale kilka się znajdzie)
- adresowo (to jest jakiś nieśmieszny żart)
- morizon (j.w.)
- gumtree (jak zwykle ostatni krąg piekła, nie dość że mało ofert to same śmieciowe)
- domiporta (praktycznie pusto)
- olx (j.w.)

#nieruchomosci
  • 7
@Mr_NiceGuy niewiele więcej zostaje poza np. wizytą w miejscu które Cię interesuje i rozmowach z ludźmi / szukaniem tablic na domach z informacjami "na sprzedaż". Rynek nieruchomości to bagno fest i trzeba się z tym zmierzyć. 5 lat temu nie kupiłem fajnego domu w dobrej lokalizacji bo już po dogadaniu szczegółów transakcji sprzedający się wycofał, bo namówił go jakiś agent na podwyżkę ceny. Dom się oczywiście sprzedał, bo w dużych miastach kawałek
@sir_pszemek: wypatrzyłem sobie fajną okolicę i planowałem się tam wybrać na spacer jak będzie ciepło na próbę. Dzięki za radę Mirku.

@KromkaMistrz: Poznań (szukam szczególnie w okolicach dużych terenów zielonych).

@Tichy233: Nie wiem czy znajdę w odpowiedniej okolicy, plus na licytacjach są chyba głównie mieszkania.