Wpis z mikrobloga

Ile średnio zajmuje wam przelew dogecoinów z portfela na portfel ?
Miałem ok 5,5k dogcoinów na paperwallecie, przelałem je za pomocą my.dogechain.info i czekam już prawie 20h
Transakcja w dogechain
Niestety nie dało się dać większego fee bo domyślnie jest 1DOGE ;/
Można to jakoś przyśpieszyć / wycofać czy trzeba cierpliwie czekać :) ?
#dogecoin #doge #dogechain #kryptowaluty
  • 6
@Gobe: można zrobić kolejną transakcję wychodzącą z portfela, do którego miała trafić transakcja (nawet jak jest jeszcze niepotwierdzona) na inny portfel z dużo wyższym fee. Tam metoda nazywa się CPFP (Child Pays For Parent). Wtedy w teorii odpowiednio wysokie fee powinno zachęcić do przetworzenia tej droższej, a w konsekwencji również tej za 1 DOGE. Wczoraj kilka godzin nad tym siedziałem, ustawiłem kilkukrotnie wyższe fee niż średnio za kilobajt (opłata jest zależna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedrek018: problem jest taki, że dogecoiny wysyłam na adres z giełdy binance :/ Wiesz czy może jest jakiś określony max czas po którym dogecoiny po prostu wrócą albo transakcja nie przejdzie? Już 30h idzie przelew
@Gobe: o ile się dobrze orientuję, jeśli transakcja zostanie w kolejce niepotwierdzona przez kilka do kilkunastu dni to jest usuwana i wtedy pieniądze z powrotem powinny pojawić się w portfelu. Niestety, nie ma określonego dokładnego czasu. Moja transakcja też nadal wisi...
@Gobe: udało mi się odzyskać moje Dogecoiny. Założyłem portfel Exodus (ściągnąłem aplikację desktopową). Tam jest opcja importu papierowego portfela. Spróbowałem zaimportować, naliczyło odpowiednie fee i transakcja poszła bez problemu w kilka sekund. Wychodzi na to, że dopóki transakcja nie jest potwierdzona przez blockchain to można ją zastąpić transakcją o wyższym fee. Spróbuj, może też ci się uda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gobe: niestety, gdybym wiedział w piątek to co dziś, to byłbym kilkadziesiąt K więcej do przodu, sporo tego wykopałem w 2013... Głowa do góry, z drugiej strony praktycznie nic nas to nie kosztowało. ( ͜͡ʖ ͡€)