Wpis z mikrobloga

Jeszcze co do szkieletorano to mogę stanąc w jego obronie w kwestii tego samochodu. Problem macie w tym że wy go traktujecie jak gościa co pracuje wiele lat, ma dom, rodzinę i kupuje sobie samochód któryś z kolei. Przypominam wam że on dopiero zdał i powinniśćie go oceniać bardziej jak nastolatka który zdał sobie prawko i szuka czegoś taniego za pierwsze zarobione pieniądze bo i tak ubezpieczalnia go ładnie dojedzie. W sumie każdy to wie ale ból dupy nie zna granic. Jak mi ktoś by dał taki samochód na pierwsze autko to bym był zadowolony
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@jankowalski811: nie wytłumaczysz, jakich byś argumentów nie użył to i tak powiedzą że #!$%@? prawda... Powiem Ci że poznałem Meksyka i byłem na kawie u jego mamy, jakoś nie była zastraszona, pobita czy coś takiego, była zadowolona że Jarek wyszedł z bagna i jakoś funkcjonuje.
@jankowalski811: tylko, że Jarek podobno zarabia dziesiątki tysięcy i każdy ma mieć ból dupy na wykopie, że Jarek ma 2k za lajta. A kupując takiego złoma pokazuje, że jednak milionerem nie jest, a większość tych donejtow to są fejki.
@jankowalski811: Rozsądny dorosły człowiek wie, że nie warto kupować 20 letniego zardzewiałego szrota, bo trzy razy tyle wrzuci w naprawy, a jeszcze na mechanice się kompletnie menel nie zna. Rozumiem, że Jarek ma na otrzymaniu firmę, 2 dzieci na studiach i zbiera na działkę dlatego nie wydaje tych milionów?