Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#crossdressing #seks #lgbt
Chciałem za pomocą tej ankiety poznać aktualne stan podejścia społeczeństwa do takiego zjawiska jak crossdressing, znany też jako transwestytyzm. Polega ono na tym, że osobnik określonej płci zakłada odzież utożsamianą przez ogół społeczeństwa z drugą płcią. Mówiąc prosto, chłopak w damskich ciuszkach bądź kobieta w męskich.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6012dc41b28261000a77313f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Twoja opinia nt. crossdressingu (transwestytyzmu) to:

  • To zboczenie z którym należy usilnie walczyć 8.9% (21)
  • Akceptuję jedynie kobiety w męskich ciuchach 1.7% (4)
  • Akceptuję, ale niech robią to tylko w domu 7.2% (17)
  • Ok, pod warunkiem, że się atrakcyjnie wygląda 11.9% (28)
  • Co mi do tego co ktoś ma na sobie? 57.9% (136)
  • Ciekawe zjawisko które dodaje światu różnorodności 12.3% (29)

Oddanych głosów: 235

  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie by było gdyby w społeczeństwie było tak, jak w większości tej ankiety- bo co nam do tego z kim ktoś się utożsamia i jak się czuje we własnym ciele? Najłatwiej ocenić, ale żeby już się wykazać empatią i pomyśleć o uczuciach to nie nie nie
hmmm: mnie sie po prostu nie podobaja mezczyzni przebrani za kobiety. umalowani tym bardziej. po prostu wizualnie widok transwestyty jest dla mnie nieprzyjemny. i pisze to jako ktos, dla kogo transseksualna kobieta jest atrakcyjna pod warunkiem, ze nie ma meskich cech twarzy czy ciala oprocz #!$%@? rzecz jasna ;) ba, nawet mialem seks przygode z taka trans roksa i w sumie bylo spoko, a #!$%@? faceta nie chcialbym dotykac czy ssac.