Wpis z mikrobloga

Wszedłem na nowy poziom autyzmu.
Zashortowałem cdprojekt przy ~325. Nie sprawdziłem, że minutę wcześniej Elon puścił tweeta o cyberpanku. Cena dobiła prawie do 380 w kilkanaście minut XDDD Efekt widać na podsumowaniu.
Więc w sumie jak już się bawić, to kupiłem 20 sztuk Gamestopa przy ~410. XD
I wiecie co? W sumie nic. Nie sprzedałem przy 130$ za sztuke, nie sprzedam i teraz.
JESZCZE W ZIELONE GRAMY~~~~~~
A dla niewtajemniczonych: makler mbanku pokazuje nieaktualne ceny dla akcji zagranicznych stąd strata przy GME się niezgadza.
#gielda
grskii - Wszedłem na nowy poziom autyzmu.
Zashortowałem cdprojekt przy ~325. Nie spr...

źródło: comment_1611865361cQROwYPO3dMhhkPLZxD3fP.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cogres: tak, ale ja rzadko na nyse gram - tutaj akurat z wygody to zrobiłem. Raczej degiro albo xtb do zagranicznych.
@Thorkill: nie wiem, mnie tam póki co się opłaca, nawet po odjęciu jednej przygody z wigiem na dźwigni x40, co kto lubi mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grskii: No ale w sumie przykro mi. Piramidujesz stratę, czyli robisz dokładnie odwrotnie niż powinieneś. Masz gotówkę żeby dokładać? Kiedy te kontrakty wygasają? Ile masz czasu?
  • Odpowiedz
@Thorkill: Tak, coś się znajdzie, pare k się dorzuci tu, parę k tam, to się uśredni. A nawet jak nie no to też jakoś przeżyje. Jestem lekkoduchem, ale całego majątku na shorty bym nie wrzucił XD Czasu jest sporo i wydaje mi się, że wyjdę na swoję, ale dziękuję za troskę ()
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że wyjdę na swoję


@grskii: Może tak, może nie. Dałeś się powiesić na haku, więc już od ciebie to nie zależy. Ja do takich sytuacji nigdy nie dopuszczam i gdy idzie nie po mojej zawsze tnę stratę, bo używam stop lossów. Polecam to narzędzie.
  • Odpowiedz
@grskii: Pytania mam...te shorty na CDP są z dźwignią? W sumie w wyszukiwarce wyskakuje 6 instrumentów INTSCDR - gdzie można znaleźć jakąś instrukcję?:)
  • Odpowiedz