Wpis z mikrobloga

Mircy i mirabele polecicie mi jakiś naprawdę dobry serial, który będę wspominał długo?
Mam tak teraz z Dark. Damn to było coś pięknego, właśnie na czymś takim mi zależy, silne przywiązanie do postaci, te relacje między bohaterami, ale też tajemnica, intrygująca fabuła i ten klimat... chyba wiecie o co chodzi. Nie ma dużo takich seriali, które tak wryją się w pamięć, ale może jeszcze mnie czymś zaskoczycie. Najlepiej żeby było na Netflixie ale to nie jest warunek. No i może być film, lub seria filmów jeśli pasuje do tego opisu ʕʔ Przede wszystkim szukam czegoś do czego będę kiedyś wracał w pamięci z uśmiechem na ustach i żalem że nie mogę zapomnieć, żeby obejrzeć to jeszcze raz.


#netflix #seriale #film #filmnawieczor
Amenotejiikara - Mircy i mirabele polecicie mi jakiś naprawdę dobry serial, który będ...
  • 37
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Westworld, Westworld i jeszcze raz Westworld. Zwłaszcza sezon 1wszy, oglądałem wszystkie seriale o których wspomniałeś wyżej i wydaje mi się że możemy mieć podobny gust odnosząc się do samej treści wpisu.
Serial jest na HBO ale bardzo polecam sprawdzić.
  • Odpowiedz
@heatblast1221: niestety też oglądałem, chociaż 3 sezon mam właśnie do nadrobienia. Ale niespecjalnie mi się do tego spieszy, bo jak pierwszy sezon bardzo mi się podobał to drugi już mniej i mam wrażenie że to idzie jeszcze bardziej w klimat drugiego
  • Odpowiedz
Jak coś to jeśli mówimy o seriach filmów to mam takie odczucia co do Harrego Pottera ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:wracam do tego raz do roku i zawsze to przeżywam prawie jak za pierwszym razem
  • Odpowiedz
@dzapanisko:

The Expanse, polecam!

@Nemo24:

Mi się podobała "Genialna przyjaciółka".

@nieaktywny_88:

Ozark, Mindhunter.


Zapisane, obczaję ;)

Zapomniałem jeszcze dodać że podobał mi się serial The Boys i Supernatural. Ten drugi szczególnie zapisał się w pamięci bo oglądałem już kilka lat i przywiązałem się do postaci, aż szkoda że się skończyło.
  • Odpowiedz