Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 365
Jesteś dziennikarzem sportowym w Polsce.

-od dekady stękasz, że PZPN powinien zatrudnić obcokrajowca
-nad kominkiem wisi portret Leo Beenhakkera
-prenumerujesz THE ATHLETIC, bo tak robią profesjonalisci
-w swoich wizualizacjach idziesz tak daleko, że relacje z meczu Cracovia Legia okraszasz tytułem "Mourinho z Wadowic, lepszy od nadwiślańskiego Guardioli"
-four four two brzmi 5x lepiej niż cztery cztery dwa
-ehh ci polscy trenerzy, nic ciekawego nie mówią w wywiadach, a Ty byś sobie podyskutował jak Socrates z Plutonem

Nagle cud, PZPN zatrudnia selekcjonera z zagranicy.
Otwierasz szampana, kupujesz rozmówki polsko portugalskie i w pocie czoła zaczynasz przygotowywać się do spotkania ze zbawcą naszej kady.

Jest konferencja, lekko się denerwujesz, ale panujesz nad swoim ciałem, przygotowywałeś się przecież od tygodnia. Następuje Twoja kolei, teraz jest czas na Twoje pytanie, pytasz:


#pilkanozna #kanalsportowy #past #reprezentacja
footix - Jesteś dziennikarzem sportowym w Polsce.

-od dekady stękasz, że PZPN powini...

źródło: comment_1611839717fw2FUzFJY0SUumvrjDIpAp.jpg

Pobierz
  • 14
@footix: to dlaczego tagujesz to kanałem sportowym, kiedy nie oni zadali to pytanie? Borek jako pierwszy pytał i z tego co pamietam jedyny z KS i pytanie było rzeczowe, konkretne, o formację.
Ja wiem, że w ostatnim czasie hehe beka z Borka, ale to się już robi niesmaczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@surfer:
W którym miejscu napisałem, że to ktoś z kanału sportowego zadał to pytanie?
W którym miejscu napisałem, że to Borek?
W którym miejscu kręcę bekę z Borka?
No w żadnym. A poniżej dodałem, że to ktoś ze sport.pl

Taguje to kanałem sportowym, bo wyobraź sobie, oglądałem tam konferencje i tak jak w przypadku innych ich audycji komentowałem pod tym właśnie tagiem. Mam na to Twoja zgodę, czy już nie mogę