Wpis z mikrobloga

@Dayrex: Współczuję miedziaka. Ja mam światełko na łączach Orange od półtorej roku i nie było przez ten czas ani jednej awarii i przerwy w dostępie do internetu.
@wyk00p: Niestety wg mapbook.uke.gov.pl moja lokazliacja jest oznaczona biała plamą i nie jest objęta rozbudową popc do 2023r. także o światłowodzie mogę sobie jedynie pomarzyć.
@wyk00p: żeby było jeszcze śmieszniej, to 28 grudnia od wiatru złamał się słup telefoniczny, zgłosiłem i 11 stycznia słup naprawili, ale od tego czasu nie ma internetu i do tej pory nie potrafili naprawić.
@Dayrex: ta mapa jest #!$%@? warta, kto jest wykonwaca w twoim rejonie? jak fibee to getfibre.pl wklepujesz adres i ci pokazuje, ja na tej mapie biala plama a swiatlowodzik z popc bede mial
@fluorek: Trochę to pokręcone, bo u mnie w gminie z POPC kładzie Orange, jednakże u mnie na wsi jakiś czas temu przy drodze głównej (wojewódzkiej) światłowód kładła inna firma. Mój dom znajduję się około 1,5km od drogi głównej, gdzie zabudowań jest mało, więc nikomu nie będzie się teraz opłacało kłaść na kilkanaście domów. Tą drugą firmę pytałem, nie mają planów kłaść, od Orange cisza, a od UKE nic konkretnego się nie
@Dayrex: każde uszkodzenie staramy się naprawić w terminie możliwie, jak najkrótszym. Czasami w przyczyn od nas niezależnych termin ten może ulec zmianie. Podaj numer zgłoszenia, a sprawdzimy, co się z nim dzieje.