Wpis z mikrobloga

@piotrullo: jak 18 ma to człowiek by wyruchał, ale w góry bym jej na pewno nie zabrał. Branie kobiety w góry to dramat. Widząc po zdjęciu już sobie wyobrażam jej chodzenie w białych adidaskach, które by zaraz się ubrudziły.
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Ja jestem pewny po zdjęciu, że ona by marudziła. Nie znam żadnej kobiety, która nie znajdzie chociaż jednego problemu. Wszędzie qwa, gdziekolwiek bym nie był.
Może źle trafiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@piotrullo: pamiętam jak taka "Julka" polazla z naszą grupą na Giewont bo jej się jeden chłopak podobał i #!$%@? całą drogę musiałam na nią czekać i pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobiła na czerwonym szlaku
  • Odpowiedz
@piotrullo: w takich ubraniach to sobie mogą co najwyżej galerie pozwiedzać. Normalnie brak mi słów za ich zachowanie. Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia
  • Odpowiedz