Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie to nie dziwi, wcale a wcale.
Żona na fb błaga o pomoc, o osocze ozdrowieńca. Młody, silny chłop umiera na 3 stadium zapalenia płuc covidowego.
"Ratujcie bo 2 córeczki małe czekają na tatę. :(
A w grudniu zdjęcia z serduszkami od ziomków jak chłop po mieście zapyla bez maseczki...
I nie, nie piszę tego bo "ma na co zasłużył"
Mam nadzieję, że chociaż 3 anty-covidowców przemyśli i przestanie roznosić to kur.stwo, bo nie wierzy...
Nowy szczep 55% bardziej zaraźliwy i 30% bardziej śmiertelny.
Wasza wolność kończy się tam gdzie zarażacie innych!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600ff54f325ac4000ae2a033
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tego wszystkiego by nie było, gdyby jedne d..l z drugim wzięli i przez te dwa tygodnie siedzieli na dupie w domu. Nie wiem jak to możliwe, że nawet po tym wszytkim można spotkać na ulicy i w sklepie kaszlących ludzi. Chore. To się nigdy nie skończy, jak ludzie będą tacy nieodpowiedzialni.
  • Odpowiedz
@eoeoeo: Kolejny który uważa, że po zamknięciu ludzi na 2 tygodnie w domach (czego nie da się zrobić de facto w obecnym systemie - nie chodzi mi o ustrój tylko to jak działa świat obecnie) wszystko wróciłoby do normy i Covid zniknął na zawsze.
  • Odpowiedz
@Matemit Otóż uważam, a nawet jestem pewna, że gdyby KAŻDY człowiek był odpowiedzialny i siedział w domu kiedy czuje się choro, albo co gorsza ma objawy typu katar czy kaszel, to covid by się tak nie roznosił. Z pewnego źródła wiem, jakie jest obecnie wielkie zainteresowanie organizowaniem imprez na 50-100 osob, czy to na pewno odpowiedzialne? Czy nie można poczekać? Czy nie można zrobić testu, zanim się weźmie w tym udział? Sądzę
  • Odpowiedz