Wpis z mikrobloga

Hejo,
słuchajcie tera, bo ja się pogubiłem. Jak na oficjalnej stronie LEGO próbuję zamówić zestaw Ogrody miasta Ninjago 71741 to w koszyku widnieje informacja "Dostępne teraz", ale po wejściu w zakładkę "Finalizuj zamówienie" pojawia się w podsumowaniu zamówienia "Wkrótce dostępne", a realizacja pokazuje 3-5 dni. To w końcu majo czy nie majo? I w razie jakbym zapłacił, a by nie mieli to co sie dzieje? Ile trzeba czekać? I kiedy będzie dostępne? Tyle pytań, a tak mało odpoiwiedzi.
To moje pierwsze zamóienie z tej strony i drugie w historii LEGO zakupów.
Help.
#lego
  • 4
@drazx: jeśli masz info o wysyłce w 3-5 dni to mają na stanie. Ostatnio niestety czas realizacji zamówienia jest trochę dłuższy. Lego pobiera kasę z konta dopiero w momencie wysyłki. Przy wprowadzeniu danych karty robią tylko blokadę środków, ale faktyczne obciążenie jest dopiero w momencie, jak dostajesz numer przesyłki.
Przy okazji: przygotuj się, że sama paczka będzie też szła z 3-5 dni bo wysyłają z Danii.

Gdyby jednak nie wysłali, to
@damw: wysyłka zestawów jest teraz z Czech (do niedawna z Belgii ale otworzyli nowy magazyn). Z Danii jedzie tylko Bricks & Pieces.
@drazx: ten zestaw jest wkrótce dostępny dla wszystkich, teraz tylko VIP early access, wiec jak w koszyku widzisz info ze 'wkrótce dostępne' to po prostu strona niedopracowana i się wyświetla info takie, jak dla non-VIPów. Strona pozwoliła Ci dodać do koszyka więc jesteś VIPem, więc możesz zamawiać :)
wysyłka zestawów jest teraz z Czech (do niedawna z Belgii ale otworzyli nowy magazyn). Z Danii jedzie tylko Bricks & Pieces.


@save_the_drama: w sumie by się zgadzało. Jak zamawiałem ostatnio Bricks & Pieces to właśnie z Danii szła paczka, a pozostałe zamówione zestawy szły z Czech.