Wpis z mikrobloga

[instrukcjaboża]
Dobry wieczór,
Postanowiłem usprawnić proces zgłaszania kanałów majora i srawka. Przedstawiam wam reportbota o nazwie Centaur v1.0.0. Skupiłem się na tym, by był łatwy w użyciu i nie wymagał dodatkowych narzędzi.

1. Wchodzimy w link Centaur v1.0.0
2. Wchodzimy w kanał majora/srawka -> zakładka informacje
3. Uruchamiamy konsolę w przeglądarce (F12 w Chrome i Firefox)
4. Wklejamy do konsoli zawartość linku z punktu 2, następnie wciskamy ENTER.
5. Uruchamiamy program

Uruchomienie programu:
Wpisujemy w konsoli centaur(liczbaRaportów, odstęp pomiędzy raportami w sekundach);
Przykłady:
- centaur(20, 30);
- centaur(10, 15);
- centaur(10, 60);
Następnie ENTER uruchamia program.

WAŻNE!
1.Odstęp pomiędzy raportami powinien być >= 9s. Osobiście nie schodziłbym poniżej 15s, ponieważ lepiej zostawić zapas czasu. Jedno zgłoszenie trwa około 9-10sekund.
2. Lepiej za każdym razem podawać inne powody zgłoszenia. Służy do tego zmienna reasons. Dopisujcie/edytujcie swoje powody.
3. Jeżeli ustawicie liczbę raportów na 10 (centaur(10,x);), a zmienna reasons będzie miała tylko 5 powodów raportu (domyślnie tyle wpisałem), to każdy powód zostanie wykorzystany dwa razy. Możecie śmiało dodawać nowe powody i edytować istniejące, tylko należy pamiętać o przecinkach i znakach ' oznaczających początek i koniec stringa.
4. Jeżeli macie wolny internet, to można zmienić interwały w setTimeout w funkcji report. Domyślnie większość kroków jest wykonywana w sekundowych odstępach (1000ms).
5. Teoretycznie najszybciej można reportować co 10 sekund.
centaur(10000,10); spowoduje, że wyślecie 10tys raportów w odstępach 10s. Jeżeli dopiszecie 5 reasonów (czyli sumarycznie 10), to wyślecie jeden powód tysiąc razy. Nie wiem jak YT traktuje takie raportowanie. Raczej lepiej uruchamiać powiedzmy po 20 raportów z 30s-60s przerwami
centaur(20,60); <- warto wtedy też zadbać, by zmienna reason miała przynajmniej 10 różnych powodów. Po wysłaniu tych 20 raportów lepiej odczekać jakiś czas (powiedzmy 30 min) i wysyłać znowu :)

PODCZAS PRACY CENTAURA NIE ZAMYKAMY KONSOLI.
Po zrefreshowaniu strony centaur przestaje działać i należy za każdym razem wkleić jego zawartość do konsoli. Możecie korzystać z przeglądarki w innej karcie.
Lepiej uruchamiać kod z mojego pastebina, bo nie gwarantuję, że ktoś coś zmieni.

Wszelkie update'y będą pojawiać się na tagu #instrukcjaboza. Zachęcam wszystkich do wklejania instrukcji raz na jakiś czas. Zachęcam nowe zielonki broniące majora do czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto spróbować raportować kanał majora przez tydzień, dwa, może coś tym ugramy.

#kononowicz #instrukcjaboza #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
Warto spróbować raportować kanał majora przez tydzień, dwa,


@guestuser: Albo miesiac, bo tyle minimum trwa czekanie na decyzje o monetyzacji. Pewnie i tak ja dostanie, ale kto nie ryzykuje ten mleka nie pije i nitro nie wącha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ja pieprze o ryzyku, tu ryzyka nie ma chyba, ze ryzyko natkniecia sie na stekanie obroncow cpuna i argumenty typu o jak zazdroszczo
  • Odpowiedz
@guestuser: wcale spamowanie botem nie zostanie wykryte przez algorytm jutuby. Wcale przez to kanal szczura nie będzie przez ten algorytm postrzegany jako zglaszany bez powodu, co zmniejszy wartość powaznych zgłoszeń. Heh.

W tym amoku to niektórzy powariowali. Przypominam ze kanał majora zgłaszano codziennie od 3 lat, i #!$%@? to dało.
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: W sumie racja 3 lata reportów nic nie dały.
Jak algorytm potraktowałby spamowanie? Ciężko przewidzieć. Może pozyztywnie, może negatywnie, może odrzuci wszystko.
Nie wiadomo, jak YT działa w takich sprawach. Na YT są setki dowodów do permamentnego zbanowania majora. Rozwiązanie wydaje się proste, bo na taki kraj jak Polska wystarczy jeden pracownik banujący kanały patostreamerskie i naruszające regulamin. W korporacjach jednak nie ma miejsca na samowolkę i możliwe, że większość
  • Odpowiedz
@guestuser: Jutuba stara się prowadzić to całe moderowanie i kasowanie kanałów tak bardzo "hands-free" jak tylko są w stanie, pozostawiają jak najwięcej decyzji w tych kwestiach algorytmowi, w razie czego zawsze mają czyste ręce.

Kanały na których koleś miesiącami wrzucał psy pod samochód i udawał że je ratuje, albo inny na którym #!$%@?ł koty młotkiem też były zgłaszane bez przerwy, nic to nie dało. Ale daj 3 sekundy piosenki której właścicielem
  • Odpowiedz
Kanały na których koleś miesiącami wrzucał psy pod samochód i udawał że je ratuje, albo inny na którym #!$%@?ł koty młotkiem też były zgłaszane bez przerwy, nic to nie dało. Ale daj 3 sekundy piosenki której właścicielem jest Warner Bros. to w 15 sekund dostaniesz strajka na kanał, bo to już botom łatwo wykryć.


@Rododendronborodo: Zgadza się. Ja dotychczas nie raportowałem kanałów, ale wiem, że takie istnieją i mają się dobrze.
  • Odpowiedz