Wpis z mikrobloga

@NatarczyweConfetti: hyundaia albo kię sprawdź w swojej okolicy. jeśli nie odrzuca cię koreańska stylistyka to może być bezproblemowo, podobno te samochody są niczym japończyki.
hyundai getz jest niedoceniony o ile wystarczy ci taki rozmiar pierwszego auta.
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: Wydaje mi się, że tak. Ten był kupiony za równe 6 tysięcy, w pełni gotowy do jazdy, tylko musiałem parę pierdół w nim zrobić i z tysiąc poszedł (najdroższe było dorobienie kluczyka, 450 zł - stare nie bardzo kontaktowały), tyle, że ma 360 tysięcy najechane, właściwie zaraz będzie miał 370. Przebiegu raczej nie masz co się bać.

W razie co możesz jeszcze z Opli Astrę obczaić - też fajna
  • Odpowiedz
@rozjuszony_przecinek: Gościu nie widzisz niebieskiego paska u mnie? Po drugie chętnie bym zacytował, ale moderator zdążył usunąć twój komentarz. Po trzecie o iq się u mnie nie martw bo na 99% jest wyższe niż u Ciebie, po czwarte nie wiesz nawet jak jeżdżę :) a po piąte jak nie masz zamiaru pomóc to pal gume.
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: Czasem się #!$%@?, ale do ogarnięcia temat. Generalnie dobre fury za śmieszne pieniądze. Wiadomo, z charakterkiem, czasem się coś drobnego #!$%@? ale nie ma tragedii, według mnie warto iść w tą stronę.
  • Odpowiedz