Wpis z mikrobloga

Ja zaś się zapisałem w piątek na C a potem od razu C+E. Boje się, że #!$%@? kilka tysięcy a nie zdam nawet #!$%@? teorii, ech, pomimo, że kilka kategorii już mam, to nadal mnie te egzaminy przerażają bo są zwyczajnie #!$%@? i nie mają nic wspólnego z jazdą samochodem.


@rzeznia22: Mozna zrobic prawo jazdy z dofiansowaniem unijnym,nawet kat B dofinansowywuja.Ogromna zaleta jest to ze nie musisz zwracac dofinansowania nawet jesli
Mozna zrobic prawo jazdy z dofiansowaniem unijnym,nawet kat B dofinansowywuja.Ogromna zaleta jest to ze nie musisz zwracac dofinansowania nawet jesli nie zdasz,warunkiem jest wyjezdzenie wszystkich godzin,ukonczenie kursu i przynajmniej jedno podejscie do egzaminu.Dofinansowanie jest zarowno dla pracujacych jak i bezrobotnych.W zaleznosci w jakiej sytuacji jestes sa rozne programy wsparcia.To wszystko jest oficjalne i nawet jesli jestes zatrudniony to dofinansowanie i tak idzie oficjalna droga przez urzad pracy.


@robertK: Nie można. Nigdy
@robertK: Nie, ja dopiero dzisiaj naukę zaczałem bo wcześniej nie miałem czasu, godzinę temu płytkę wrzuciłem, mam tam egzamin online więc będę próbował, ale jeszcze trochę sobie odświeżę wiedzę :D