Wpis z mikrobloga

#gry #theelderscrollsonline #eso #teso

Siemka doradzilibyście mi jakieś poradniki albo tutoriale jak nie zgubić się w tym świecie? Za każdym razem się odbijam, a jak potem patrzę na tę grę mam znowu duża ochotę zagrać, ale zawsze przytłacza mnie ilość tego wszystkiego, a interfejs tak średnio to ułatwia. Nie wiem co się opłaca robić na początku, zawsze jak pobiore tę grę to się potem w niej gubię. Nawet nie wiem za bardzo jak postac budować żeby było git. Macie jakieś porady?
  • 5
@zielona_rzaba Najlepiej to dołączyć do polskiej gildii gdzie zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy.
Warto też zajrzeć na kanał Allternatora na youtubie, ma kilka filmików o początkach gry. A z porad to nie kupować od razu wszystkich możliwych dodatków czy abonamentów tylko bawić się grą do 160cp bo dopiero wtedy zaczyna się przygoda ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Toholec: ok, znalazłem też jakiś świeży poradnik dla początkujących, 50 minut ale może będzie warto. No wiem też że od początku gry warto konia ulepszać codziennie, a ile jest jeszcze takich czynności o których ja nie mam pojęcia a też mogą być czasochłonne?
@zielona_rzaba Crafting, rozbieraj itemy i rób reaserch "traitów", dużo czasu na to schodzi i warto wcześnie zacząć. Koń codziennie i odbieranie nagród za logowanie, parę przydatnych rzeczy na początek za to Ci wpadnie.
@zielona_rzaba: nie chce mi się opisywać wszystkiego bo pewnie cos bym pominął

W trakcie grania na głosowce można pogadać. Jak chcesz to opowiem ci podstawy, napisz na PW to podam discord. Grasz na PC?