Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie związane z #samochody.

Jakim cudem na grupkach zrzeszających fanów jakiegoś modelu znajdują się ludzie, którzy kupili fantastyczne samochody za praktycznie grosze? To od dziadka, to jakiś pan miał 15 lat, tu się coś takiego trafiło.

Jak widzę takie posty, to jedyne co mam w głowie to jest jedno wielkie ##!$%@?

Jak wygląda kupno takiego, dajmy na to, #golf2? #pytanie a może nawet #pytaniedoeksperta
1) Praca w terenie, jazda po osiedlach, szukanie egzemplarzy.
2) Lokalizacja, ustalanie możliwych danych, karteczka laminowana z kontaktem za szybą.
3) Śledzenie i oczekiwanie na telefon lub rozmowę bezpośrednią.
4) Nakłonienie dziadka do sprzedaży "panie ja tu dajem pińcet" A on na to "gonna pay you $100 to fuck off".

Nie mam bólu dupy, po prostu ciekawi mnie jaka jest mechanika takich działań?
iamerror - Mireczki, mam pytanie związane z #samochody. 

Jakim cudem na grupkach z...

źródło: comment_1611521266J0StBoZo8RDu5t3fx325RP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim cudem na grupkach zrzeszających fanów jakiegoś modelu znajdują się ludzie, którzy kupili fantastyczne samochody za praktycznie grosze?


@iamerror: W większości przypadków to zwykła ściema.
  • Odpowiedz
@iamerror: Ja swojego samochodu szukałem kilka miesięcy, trafiłem perełkę w morzu gówna za przeproszeniem. Cena o 5 tysięcy niższa niż średnia z serwisów ogłoszeniowych z dużo gorszym wyposażeniem. Jednak czy to był fantastyczny stan? Po 2-3 miesiącach musiałem usunąć usterkę wartą koło tysiąca złotych(oczywiście mógłbym zapłacić 300zł ale uparłem się na oryginały). Łożyska z tyłu muszę wymienić, zaczynają huczeć. Ja podchodzę do takich postów z dystansem, patrząc moją historię, mogę
  • Odpowiedz
@iamerror: ja obserwuje grupki facebookowe, olx, wszelkie ogłoszenia lokalne i udaje mi się znaleźć 3 - 5 aut rocznie gdzie są to ciekawe egzemplarze. Ideału jeszcze nie trafiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: bo nie ma ideału... Każdy jest mniej lub więcej #!$%@?. Pytanie jak mocno, czy można bezinwazyjnie to naprawić. Czasami lepiej kupić tańsze i powoli ogarnąć niż kupić za xx i wdupic tyle w naprawy. Ostatnio widziałem jak kto s na grupie jaral się "Vectra c" 1.9 klekot z przebiegiem 100k xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: to ja je kupuje mam wyczucie xd mnie auto wystawione więcej niż kilka godzin nie interesują xd najlepsze zawsze schodzą w 1h
  • Odpowiedz
@Crow7422: Wleźć w INternet i pitolić wymysły? No, cóż, powinienem był się spodziewać...
@Menefe: Szukam ponad rok XD Obstawiam wszystkie serwisy ogłoszeniowe w obrębie 30km. Mam przyjaciela na stacji diagnostycznej, to tam będę brać, temu taki zasięg.
@aarahon: No to niech będzie chociaż dobry...
@maks112: 100k po trzecim wyzerowaniu XD
@aarahon: Już mi kilka uciekło w ciągu 1.5 roku hobbystycznego patrzenia.
@
  • Odpowiedz