Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dziobnij2: a to było jakieś super hiper mydło? Pytam z ciekawości bo sam nie widziałem nigdy powodu kupować innego niż za te 4-5 zł za litr w dowolnym sklepie, jako uzupełnienie.
Drogie takie specjalne mydło jest?
  • Odpowiedz
@dziobnij2: kiedys rozowy z chin zamowil jakies rzeczy do paznocki. Razem z acetonem, lakierami, i innymi topami czy tam czyms od utwardzania w uv

Baba z poczty dzwonila zeby przyjsc to zabrac jak najszybciej bo cos sie rozwalilo w transporcie i wycieka, a na calej poczcie az oczy szczypia XD Zawinely to w foliowki, ale nic to nie dalo. #!$%@? jakby pol miasta na raz wachalo klej XD
  • Odpowiedz
Mi raz przyszła paczka z ubraniami zalana jakimś płynem. Z zewnątrz wysuszona i poklejona taśmą a w środku wszystko mokre i klejące od płynu. Reklamacji nie uznali bo to trzeba przy kurierze zgłosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pytam z ciekawości bo sam nie widziałem nigdy powodu kupować innego niż za te 4-5 zł za litr w dowolnym sklepie, jako uzupełnienie.


@FrasierCrane: U mnie w pracy widocznie takie mydło kupują, bo jak kilka razy w ciągu dnia umyje ręce to wieczorem skóra mi schodzi...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziobnij2: Taki hint- kup sobie w biedronce, czy tam innym Lidlu mydło w piance, po zużyciu wlej tam 3/4 wody i uzupełnij dowolnym mydłem w płynie. Masz znowu mydło w piance. Nie dziękuj.

  • Odpowiedz