Wpis z mikrobloga

@noobsaibot: tacy ludzie się nigdy nie nauczą. A tym bardziej jak to już starszy dziadek.
Generalnie na takie pierdoły koniec końców schodzi najwięcej czasu, bo jest ich zwyczajnie więcej, niż bardziej złożonych problemów
  • Odpowiedz
  • 33
@Czill23 dokładnie, miałem przed laty sklep/serwis gsm i ludzie przychodzili z kupionymi doładowaniami żeby im wbić kod z karty, ja sprzedawałem doładowanie na którym miałem 2 złote zarobku, wydrukowałem kiedyś kartkę "Doładowanie telefonu z przyniesionej karty 2pln, doładowanie do karty zakupionej w lokalu gratis" momentalnie skończyło się zawracanie dupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hu-nows: raz mi kolega dał zbrickowanego htc na androidzie 2.3, to 3 dni spędziłem na przeczesywaniu forów w poszukiwaniu softu do flashowania. Koniec końców tylko na jednej niemieckiej wersji z chomika działał dotyk. Wcześniej diagnozowałem go myszką USB ¯\_(ツ)_/¯

Wziąłem symboliczne 50zl bo to mój dobry znajomy ale nie było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Każdy kto pracował/prowadził serwis GSM zrozumie dlaczego to jest wywieszone. Wielu dziadków woli się wyręczyć serwisem, niż zrobić samemu, zazwyczaj z roszczeniowym nastawieniem. Poza tym, to niektóre usługi celowo są drogie (np. zgranie kontaktów lub „zgranie wszystkiego” z telefonu – dlatego, że jest to czasochłonne, szczególnie w przypadku starszych telefonów czy androidów typu Chińczyk.
  • Odpowiedz
„zgranie wszystkiego” z telefonu


@PAST: o tak to jest najlepsze, oni by chcieli żebyś zgrał wszystko, żeby aplikacje były poustawiane w tej samej kolejności, pologowani do facebooków, do których nie znają haseł, konto google założone na pałę nie pamiętają hasła ani nawet loginu ale weź mi wszystko przegraj dla Ciebie to dwie minuty.
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: Kibel tez kazdy potrafi wyczyscic, a jednak sa ludzie, ktorzy z tego zyja. Nie rozumiem co ma na celu ten obrazek, ktos sie poczul taki madry, ze wszystko to potrafi zrobic i dlatego nie naleza sie pieniadze?
  • Odpowiedz
@bord0: nie rozumiem dlaczego każdy zakłada, że obrazek został wrzucony z jakimś wielkim oburzeniem XDD
Jak to co ma na celu zdjęcie? Pokazanie, że fajnie że ktoś sobie rozpisał, że nawet że nawet najmniejsze pierdoły kosztują. Bo na to wszystko trzeba poświęcić czas, a jak ktoś przychodzi z czymś takim, to najpewniej sam tego nie potrafi zrobić - najczęściej są to seniorzy. Jest to usługa jak każda inna, a nie każdy
  • Odpowiedz