Wpis z mikrobloga

@brudny_boks:

Co ten filmik ma tak naprwade tutaj do tematu?

Uroda nie ma tu nic do rzeczy. Poprostu mamy opinie biednych, glupich, pijakow i zlodzieji a tego nikt nie lubi. Poza tym wojna polsko polska. Dla polek zwiazek z obcokrajowcem to level up co daje do myslenia zachodnim kobieta. Sa tez polki jak naprzyklad @hiszpank ktore usilnie i systematycznie buduja zagranica negatywny obraz polaka.

Z doswiadczenia moge tylko powiedziec ze ogolnie
@JohnReese: To, że twierdzę, że Hiszpanie są przystojniejsi od Polaków nie znaczy, że buduję negatywny obraz Polaka. Wręcz przeciwnie. O Polsce i Polakach mówię często, opowiadam o naszych tradycjach, historii. Mam znajomych, którzy w Polsce nie byli, a mówią, że się tyle ode mnie nasłuchali o Polsce, że Polska to ich drugi dom; mam znajomych, którzy się tyle nasłuchali, że się zdecydowali na podróż do Polski. Mój tata przepracował tutaj prawie
@hiszpank:

Totalne dno, masz w sobie 0 samorefleksji i do konca bedziesz bronic swojego rasizmu.

Polsce nie byli, a mówią, że się tyle ode mnie nasłuchali o Polsce, że Polska to ich drugi dom;


Ale bzdury XD

mam znajomych, którzy się tyle nasłuchali, że się zdecydowali na podróż do Polski.


Ciekawe dlaczego chca pojechac do Polski? Czasem nie dlatego ze nauczyli sie ze polki nienawidza polakow i beda wielbic tych enrique
@JohnReese: Dno to Ty jesteś i Twoje poglądy. Jesteś oślepiony przez nienawiść do Polek i nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na fakty. Fakty są takie, że Hiszpanie są przystojniejsi, nie spotkałam jeszcze kobiety, która by stwierdziła, że przeciętny Polak jest przystojnieszy od przeciętnego Hiszpana. Taka prawda, nie wiem dlaczego się tak pienisz i mnie od rasistek wyzywasz. Ja tam nie uważam, że Polki są najpiękniesze na świecie, bo nie jesteśmy i się
@hiszpank: To raczej tobie polecam sprawdzic definicje slowa "fakt".

Jeśli chodzi o znajomych to mam znajome Hiszpanki, które były w Polsce po tym jak o Polsce im mówiłam.


Napewno nie po to by szukac chlopaka lub nawet ons XD

Jak to wytłumaczysz?


Wzgledna egzotyka, bieda z ktorej mozna sie posmiac, tani alko etc.
Napewno nie po to by szukac chlopaka lub nawet ons XD


@JohnReese: Czyli przyznajesz, że dla Hiszpanki przeciętny Polak nie jest atrakcyjny nawet na ons ¯\_(ツ)_/¯ O co to Twoje pieczenie się ze mną?
@hiszpank:
Widze ze napisanie czegos raz nie wystarczy bys to zrozumiala wiec:

Uroda nie ma tu nic do rzeczy. Poprostu mamy opinie biednych, glupich, pijakow i zlodzieji a tego nikt nie lubi. Poza tym wojna polsko polska. Dla polek zwiazek z obcokrajowcem to level up co daje do myslenia zachodnim kobieta. Sa tez polki jak naprzyklad @hiszpank ktore usilnie i systematycznie buduja zagranica negatywny obraz polaka.


Matka mojej bylej miala znajoma
@JohnReese: Dziwne masz podejście. Jeśli mieszkam tutaj 18 lat, znam właściwie tylko Hiszpanów. Polacy, których znam są w wieku mojego taty, albo żonaci, więc to chyba normalne, że mój chłopak to Hiszpan. I przestań z tym Enrique,przez 18 lat tutaj nie poznałam, ani jednego Enrique. Są inne imiona tutaj. Nie uważam, że stoję wyżej niż polscy faceci. Mówiłam Ci już, że nawet "zanudzam" wszystkich opowiadaniami o Polsce. Nie wiem, dlaczego mnie
@hiszpank: To ty atakujesz nas, swoimi obrazliwymi i generalizujacymi wpisami ktore stale tu produkujesz.

Mówiłam Ci już, że nawet "zanudzam" wszystkich opowiadaniami o Polsce.


To przestan to robic i zostaw nas w spokoju.