Wpis z mikrobloga

Mircy,
Mam aparaturę Taranisa Q7, katuję ją na liftoffie. Przymierzam się do zakupu jakiegoś małego bzyczka coby sobie pośmigać po domu. W oczy wpadł mi zestaw BETAFPV FPV Whoop Racing Starter Kit 2. No i tu moje pytanie czy opłaca się brać taki komplet? Te gogle do czegoś się nadają? Czy lepiej dokupić oddzielnie gogle np. Eachine EV800D i samą Beta65s ? Wyjdzie praktycznie tak samo cenowo Zestaw jakieś 7 stówek no i gogle +beta też jakieś 7 stów. A może polecicie coś innego?

#fpv #drony
  • 6
Polecam dokupić osobno google EV800D (mają diversity), a jeśli chodzi o drona to ja bym polował na eachine trashcan, lub coś podobnego z opcją 1-2S i lepszym VTX, a nie tylko 25 mw i silnikami bezszczotkowymi,. Jak Ci sie znudzi w domu latać to będziesz mógł wyjść z takim dronem na dwór (w bezwietrzny dzień oczywiście!) i tam sobie powariować.
@mrololl: Jak chcesz polatać i się nie denerwować, to jednak EV800D to minimum, bo na wiosnę 5 cali wejdzie jak złoto, a z quadów to weź sobie na zimę coś na ramie 65mm. Ostatnio kupiłem mobule6 w Avifly za trzystaparę złotych i bawię się świetnie w domu i garażu :) idą do mnie części do poskładania fajnego potworka na 65mm i w planach mam już kolejnego :) mam nadzieje, że QX7
@mrololl chodzi o to, że dron może latać na akumuatorach 2 ogniowych czyli napięcie które dostaje to ~7,4V stąd ma więcej mocy by np latać nim na dworze, robić zwinniejsze ruchy i szybciej latać.