Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem włam na konto ktoś mi wyzerował wszystko ea nałożyło mi blokadę na rynku transferowym i jeszcze mi wmawiają, że złamałem regulamin... X #!$%@? d jak się z tymi pajacami nie dogadam to wszystkie Fify jakie mam palę i nigdy już w to gówno nie zagram
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@Chudyy: to przecież nie ich wina, że tak swoich danych dostępowych pilnujesz. Tylko od ich dobrej woli zależy czy Ci cokolwiek przywrócą czy nie, wszak ty jesteś odpowiedzialny za akcję wykonane na Twoim koncie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bart0sz: ale jeżeli oni widzą, że nie ja to sprzedałem a zrobił to złodziej to dlaczego mi nie pomogą. Idąc Twoim tokiem rozumowania, jakby Ci chatę okradli to byś powiedział a kij za słabe zamki miałem to moja wina.
Cos mi skradziono, jeżeli ea może pomóc to wg mnie powinni pomoc, a nie wywalać się na gracza zwłaszcza, że kilka tysi w paczki #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@Chudyy: ogolnie to mi Ciebie szkoda, bo to jest nieprzyjemna sytuacja. ALE! gdyby EA Ci odpuscila/pomogla etc. to ludzie by zaczeli logowac sie przez VPN na Irany, Iraki i inne dziwne kraje, sprzedawac wszystko i oczekiwac pomocy od EA. Tak jak kolega wczesniej napisal - rozpalaj juz ognisko.
  • Odpowiedz
Idąc Twoim tokiem rozumowania, jakby Ci chatę okradli to byś powiedział a kij za słabe zamki miałem to moja wina.


@Chudyy: słaba analogia. Jak już porownujesz do mieszkania, to mniej więcej wygldaloby to tak, że złodziej by Ci ukradł klucz, przez co splądrował mieszkanie, a ty masz pretensje, że producent zamka nie chce wziąć odpowiedzialności za złodzieja.

Współczuję ale w regulaminie każdej gry internetowej jest zapis, że producent nie ponosi odpowiedzialności
  • Odpowiedz