Wpis z mikrobloga

@SkromnyNick:

Mirku, czekamy na paczke z Polski z lekami dla dziecka - wisi w Warszawie od 4 dni od momentu wyslania.

Wysłaliśmy kilka rzeczy na dzien dziadka i babci - od 5 dni wedlug trackingu sa nadal w Londynie.

Takze albo rzeczywiście wszystko stoi, albo i z Polski i z Angii nie dzialja trackingi.
Wszystko stoi na magazynach i sortowniach. Niestety przez brexit są nowe zasady i wszystko stoi. Tez wlsnie chciałem wysłać paczkę z polski i nic nie jeździ jeszcze.
@x6itru: Wiesz, każdy musi teraz opracować jakis system wysyłek do UK, czy to w firmy w uk czy w Polsce, chodzi mi o cło+VAT itp. Chcą to zautomatyzować. Aaa i jeszcze dochodzi sprawdzanie towarów, w moim miejscu pracy wysyłali kilka kontenerów elektroniki (kable, radia, lampki, zasilacze, rozwalone laptopy - takie jakby to powiedzieć „zuzyte”) do Rumunii i jeden kontener przejechał jak wyjechał przed świetami a chyba 2 lub 3 kontenery wróciły
@adams1998: niestety nie. Dalej od 20 stycznia mam status wyslano London Amu. Pisalismy do Royalmail i do Poczty Polskiej, zero konkretów. Poczta twierdzi ze przesylka fizycznie nie dotarla do Pl. Po 20 dniach roboczych można złożyć reklamacje na Royalmail. Od kiedy Twoja paczka sie nie rusza?