Wpis z mikrobloga

@Hutnik3: taki, że spada % zysku inwestorów. równie dobrze moga zaplanować jeszcze 3 fabryki na łącznie 500mln złociszy, 0 dywidende i kurs poleci tam gdzie był mniej więcej rok temu bo jaki interes trzymać takie akcje ? ;)
@Micros: @sindar: nadal obserwuja dalsze wzrosty cen wiec ten rok bedzie jeszcze lepszy, 2022 pewnie też będzie bardzo dobry. Pandemia nie hamuje, a kasy na inwestycje bedzie sporo. Skoro Mercator wyglada slabo to ja nie wiem co robi te magiczne CCC biomed czy inne spolki co leca w kosmos mimo ze nie zarabiaja
@dasters: może za rok już nikt o pandemii nie będzie słyszał i ta fabryka nie bedzie potrzebna ? wtedy kurs bedzie na podobnym poziomie jak przed pandemia, to jest tylko okresowe zapotrzebowanie, potem bedzie ta fabryka do zamkniecia, zobacz sobie jakie obroty byly
@Micros: grubo przesadzasz skoro do 2022 juz oglaszaja kontrakty po dobrej cenie. Widziales co sie nadal dzieje w szpitalach? Dzisiaj byłem na sor to chociaz przy tych spadkach humor sie poprawil jak zobacyzlem opakowanie mercatora, gorzej ze w drugim pokoju byly te od top glove ( ͡° ʖ̯ ͡°)