Wpis z mikrobloga

  • 8
@pan_warell Ilość koni nie oznacza ile będziesz jechać tym lewym. Zawsze gniję jak zganiam z lewego jakieś #!$%@? audice po 300KM mondeuszem 1.8 w dieslu xD Można mieć mniej koni i używać wszystkich a można mieć dużo i nie używać połowy.
  • Odpowiedz
@Raum: zazwyczaj najszybcy i najwścieklejsi jadą starym mondeo, laguną albo passeratti. Jeszcze przy wyprzedzaniu obowiązkowo musisz patrzeć na kierowcę z auta obok żeby pokazać dominację, a najlepiej jeszcze kiwnij zawiadacko głową co on tam się tam wlecze na tym lewym.
  • Odpowiedz
@JanSkrzetuski: Dzięki za psychoanalizę, preferuję jechać 140-150 zamiast 125 więc mam kompleksy XD to co powiesz o takich samych furach które lecą 2 paki? Oni już mają kompleksy więc muszą innym udowadniać? A jak mondeo jedzie 120 to co, pewnie #!$%@? za kierownicą grata, nie? xD Bardzo łatwo jest ludzi szufladkować.
Btw pochwal się czym jeździsz ( ͡º ͜ʖ͡º) bo ja na swoje mk4 zapracowałem sam
  • Odpowiedz
@Raum: nie no ogólnie nie mam pretensji ani nie chciałem urazić, po prostu jak wyprzedzasz 300 konne audi swoim mondeo to najprawdopodobniej dlatego, że kierowca audi daje Ci się wyprzedzić, a nie dlatego, ze jesteś taki rajdowiec. Chociaż różnie bywa¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie no ogólnie nie mam pretensji ani nie chciałem urazić,


@girabaldi: A i ja się nie obrażam xD

jak wyprzedzasz 300 konne audi swoim mondeo to najprawdopodobniej dlatego, że kierowca audi daje Ci się wyprzedzić,


@girabaldi: Zależy, szczególnie w Wawie często spotykam kierowców bardzo mocnych samochodów którzy totalnie nie ogarniają.
  • Odpowiedz