Wpis z mikrobloga

  • 5
@Sigfried: W Torino podobno odgrywa ważną rolę obecnie. Ciężko to jednak stwierdzić bo całe Torino pod Giampaolo jest tak cienkie, że wstyd się przyznawać, że odgrywa się tam ważną rolę xD Do tego nie ma chyba trenera który tak umie zniszczyć kondycję piłkarzy jak nasz kochany Marco. Torino od 70 minuty meczu wygląda zazwyczaj jak drużyna old boyów.
  • Odpowiedz
@Qiub92: szkoda, bo Linetty odchodził jakoby do nieco mocniejszego klubu, a Torino jest teraz w strefie spadkowej podczas gdy Sampdoria ma w miarę spokojne miejsce w środku tabeli xD
  • Odpowiedz
@Qiub92: Właśnie boję się, że Zibi wybierze na zasadzie byle kogo, byle z zagranicy. Dla mnie nie ma znaczenia czy będzie to Polak, Włoch czy nawet Albańczyk, ważne by był to trener klasowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@fan391: W Polsce chyba ciężko będzie kogoś znaleźć? Niestety PZPN to obecnie jednoosobowe rządy Bońka, więc może być tragicznie (patrz Giampaolo), a może być (przynajmniej w teorii) świetnie. Szczerze mówiąc to nikt kto podniesie od razu poziom kadry, i do tego jest realny mi do głowy nie przychodzi. No ale na szczęście to już problem Rudego i on będzie rozliczany.
  • Odpowiedz
@Qiub92: Ja rozumiem obawy, tylko jestesmy w takiej sytuachi, ze typek, ktory nie bedzie na sile promowal zawodnikow typu Reca (jeszcze przed regularna gra w serie a) juz bedzie lepszy. Na dzien dobry wystarczy obiektywnie dobrze wybrany sklad.
  • Odpowiedz