Wpis z mikrobloga

@czajqa: IMO tu na kursie takie cyrki się dzieja że nie zdziwił bym sie gdyby za tydzien było 500 a za 2 tyg 280. Ktoś z grubym portfelem macha kursem jak szmacianą laleczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sindar: jesli na spotkaniu nie powiedzą, że zainwestowali z 200mln w coś extra oraz, ze maja zamowienia również na 2022 po bdb cenach to rynek szybko ich zgasi. Potrzebny jest element zaskoczenia, paliwa brakuje. Niemrawe ruchy raczej w dół. Coraz częsciej pojawiają się głosy, ze im zależy na niskim kursie nawet kosztem nie wejscia do WIGusia. Wazne zeby tanio odkupic. O dywidendzie nic konkretnego nie powiedzą bo zapewne będzie decyzja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: dokładnie ja mam przeczucia, że będzie takie standardowe gadanie i nic odkrywczego, ulica ochłonie i kurs poleci. Wtedy będzie dobry moment na dokupienie bo generalnie spółka warta inwestycji imo.
  • Odpowiedz
@betaTrx: Przez tydzień tylko grube spadki to odbicie w końcu być musi.
Ja czekam na konferencję, jak będą pieprzyć trzy po trzy, ustawiam SL na minus 3 i koniec imprezy z tym smieciuchem.
  • Odpowiedz
Pan prezes powie tak:
W spółce dzieje się bardzo dobrze
Skup będzie, w końcu będzie bez konkretów
Cena jest żenująca, koledzy z Malezji da wyceniani 4 razy lepiej ale skupu nie robimy
Planujemy inwestycje, poinformujemy w I kwartale
Zysk urósł mało bośmy realizowali kontrakty zawarte po niższych cenach
Będziemy dywersyfikować biznes - produkować różne kolory rękawiczek
  • Odpowiedz