Wpis z mikrobloga

#warzone #gry
Hej, mam dostęp do dwóch internetów, na czas grania w strzelanki przełączam na Wi-Fi internetu starych mieszkających piętro niżej, mają tylko 5Mbitów, ale po kablu(więc powinien być stabilny, choć przewód z domu do skrzynki chyba jest już sparciały, patrzcie pierwszy obrazek[dwa pierwsze wyniki, czarny i żółty], te lagi jakieś duże jak na internet kablowy)

1 Internet starych(5Mbit po kablu do modemu, z modemu po WI-Fi na moje piętro) ma mniejszy ping, ale ma lagi, może to dziadowska karta wi-fi, może stary router, albo sparciały przewód do modemu ze skrzynki(nikt się tym nie zajmuje, im tak pasuje), w Warzone zauważyłem teleportację wrogów, plus nie mogę trafić strzałów 100%, to oznaka sporych lagów.

2 Mam tez internet mobilny T-Mobile 60Mbit, tu ping jest wyższy(drugi obrazek), ale co ciekawe mimo że to mobilny, to jest stabilniejszy.

Co wybrać: 30-45 ze skokami do 300, czy 50-60 bez skoków(w grze te 50-60 przenosi się na 80-100, niby dużo, ale nie ma lagów), co może być przyczyną? Wiem że kiedyś był problem z przewodem idącym z modemu do skrzynki na słupie, sparciał od słońca i wody, po wymianie było stabilne 20-30, ale przewód był wymieniany relatywnie niedawno. Może to wina starego routera i starej karty Wi-Fi w moim kompie.
Dzięki
PS, nie mogę podłączyć kablem do routera starych, oddzielne piętra.
RabarbarDwurolexowy - #warzone #gry
Hej, mam dostęp do dwóch internetów, na czas gra...

źródło: comment_1611008260B3xrWGxby5B3NspzWbdedA.jpg

Pobierz
  • 3