Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Co powiecie na rozdajo, które zapewni Wam chwilę relaksu, oderwania myśli od pandemii, polityki, codziennych stresów?

Taaak? Ok!

Mam dla Was trzy klucze, do nadchodzącej gry - Tiny Lands.

Tiny Lands to gra logiczna, w której Waszym zadaniem jest znalezienie różnic na dwóch, prawie identycznych, trójwymiarowych planszach! Obkręcaj, przybliżaj i wytęż wzrok w poszukiwaniu niepasujących detali.

Urocza estetyka low poly, ambientowa muzyka i dźwięki przyrody zapewnią przytulną i relaksującą rozgrywkę.

Sprawdźcie sami:
https://www.youtube.com/watch?v=ldgt1yQbgj8&ab_channel=HyperThree

Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu klucza do Tiny Lands, to napiszcie w komentarzu jaki jest Wasz ulubiony sposób na relaks.

Rozdajo trwa do 22.01.2021 - wygrani zostaną wybrani drogą losową i ogłoszeni w komentarzu!

Powodzonka! <3

#rozdajo #indiegamedev #gaming #puzzle #grykomputerowe #lowpolygonart #konkurs #steam #gamedev
  • 33
  • Odpowiedz
@Wovine: Oj tak, jeszcze jeśli potem budzisz się i nie musisz nic robić, masz cały dzień dla siebie - tu książeczka, tu film. To jest dopiero relaksujące
  • Odpowiedz
@Wovine: jeśli chodzi o wykonanie, to superprodukcje są mega. Przy innych - odnoszę wrażenie, że polscy lektorzy są nieco bardziej ekspresyjni niż zagraniczni. Osobiście lubię Leszka Zdunia i Jacka Rozenka.

Jeśli natomiast pytasz o konkretnego, to nie mam faworyta - łykam wszystko jak leci. Obecnie dużo TTSów jak mi się oczy zmęczą na czytniku lub fonie.
  • Odpowiedz