Wpis z mikrobloga

Mirki jak sobie z tym radzicie? ja przez lata to ukrywałem i myślałem ze jest wszystko ok, ale ostatnie kilka dni po rozmawianiu z bliska osoba zrozumialem ze musze to wylaczyc, moze ktoś sie podzielic z wiedza jak to zrobić? najlepiej uk żebym wiedział gdzie sa jakieś spotkania czy co robić
#dda
  • 6
  • Odpowiedz
@Secretariat: poszukaj najpierw materialow na youtube , naprawde jest duzo sensownej wiedzy , a pozniej z ta wiedza zdecyduj co dalej. Nie jest to bariera ktirej nie darady pokonac, najwazniejsze ze jestes tego swiadom.pzdr
  • Odpowiedz
@Secretariat: brak mi az takiej wiedzy zeby mowic co masz robic , moge zasugerowac,ale najlepiej jak pogadasz z jakims specjalista. Moge ci powiedziec ze nie jestes sam z tym problemem , wiele ,naprawde wielu ludzi sie z tym zmaga, sam wiele lat nie zdawalem sobie z tego sprawy . Jedno jest pewne,jesli czujesz ze tego potrzebujesz to zrob to. Nie przejmuj sie tez wstydem itd . z czasem nabierzesz odwagi ,
  • Odpowiedz
@Secretariat: najpierw zakończyłem znajomośc z ojcem, potem spytałem matki on albo ja, wybrała jego, zresztą jak zawsze, i tak zostałem sierotą, na początku bolało mnie strasznie, dziś żałuje że zrobiłem to tak późno, w końcu jestem psychocznie wolny, przestałem obwiniac siebie, że nie jestem wystarczająco dobry i że to przezemnie to wszystko
  • Odpowiedz