Wpis z mikrobloga

@LonelyBoy: No #!$%@?, kładzie ci nogi na udach, przymila się, potem jeszcze się każe połączyć w tym #!$%@? od Militechu XD Grałem za pierwszym razem jako gej i ta baba była upierdliwa w #!$%@?. Za drugim razem było lepiej, ale tylko ze względu na moje nastawienie wobec niej. Darmowe chipy to darmowe chipy jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonelyBoy: jak #teampanam to jestem w stanie zrozumieć, po prostu za pierwszym razem nie miałem na nią parcia tylko za drugim XD Ale i tak podstępna żmija ze świerzbem pochwy moim zdaniem. Zdecydowanym plusem jest to, że jej linia romansu jest najbardziej rozwinięta i najbardziej można się z nią zżyć.
  • Odpowiedz
@ciocia_spod_lobza: Przesadzacie z tą Judy xd
Nie była taka zła, choć po części sie zgadzam, ale to tez przez RED'ów bo jak ją pierwszą pokazywali to każdy się podniecał, a nagle zawód i Panam lepsza xd
  • Odpowiedz
@ciocia_spod_lobza: Zakonczenie Panam z Judy jako 2 połówka to najlepsze zakończenie.
W sumie River wydawał się spoko, ale widać że potraktowano jego romans jako coś pobocznego. Tak naprawdę 2 główne romanse to Panam i Judy.
  • Odpowiedz