Wpis z mikrobloga

Zhackowałem GeForce Now i mogę grać po polsku w #gry. Rozpiera mnie duma! Ale wiecie, nieee, języki nie są obsługiwane, kup pan SHIELD'a za 800 PLN to będą. XD Yebać Was i waszą chciwość! Gram po polsku jak lubię! Za darmo jak prawdziwy #januszebiznesu! Pobieram paczke w PL i gram, bo tak nie da rady bo wyłącza się GFN po zamknięciu gry ale jak gra działa to nie pobiera paczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś chce poradnik co i jak? Oby tylko banik nie wleciał na #steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#geforcenow #hacking #heheszki #czujedobrzeczlowiek
CarlVonVogel - Zhackowałem GeForce Now i mogę grać po polsku w #gry. Rozpiera mnie du...

źródło: comment_16107347884FXkOmIuXWAzr1RJZHytmY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@MultiGumis: Nie zawsze. Na przykład w wiedźminie 2 domyślnie wpierw włącza się launcher w którym można ustawić wszystko bo w grze się nie da, a na geforce now launcher się nie uruchamia tylko od razu gra ale są na to sposoby żeby i tak uruchomić po pl
  • Odpowiedz
@w7TW6v3kv9jLBg5B: @MultiGumis: @Prawilny_:

1. Uruchamiasz Steam na komputerze
2. Włączasz SAM'a ( https://github.com/gibbed/SteamAchievementManager/releases/tag/7.0.25 ) - klikasz na jakąkolwiek pozycję, nic nie modyfikujesz, to pozwala oszukać Steam że gra została uruchomiona
3. Włączasz GFN, logujesz się tymi samymi danymi co na kompie do steama, wywala błąd że już jest uruchomiona, zosaw tak z tym błędem
4. wyłączasz oba okna SAM'a i Steam na kompie, ponownie włączasz okno GFN z paska,
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: no ja z wieśkiem to samo zrobiłem, co więcej jak zrobiłem jeszcze spójność pliku po zmianie języka to pobrało normalnie launcher i mogłem wszystko poustawiać bo jak wiadomo w grze nawet grafiki ustawić nie można
  • Odpowiedz
2. Włączasz SAM'a ( https://github.com/gibbed/SteamAchievementManager/releases/tag/7.0.25 ) - klikasz na jakąkolwiek pozycję, nic nie modyfikujesz, to pozwala oszukać sesję Steam że gra została uruchomiona


@setka007: jest coś podobnego aby wymusić "sesję" niby uruchomionej gry na epic? szukałem i nic nie widzę, a aby modyfikować achiwmenty na steam trzeba mieć tak jakby uruchomioną grę a czy na epic liczą się osiągnięcia? nie. Czy ktoś napisał takie oprogramowanie? też nie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@w7TW6v3kv9jLBg5B
@Prawilny_
@CarlVonVogel Ja używam trybu rodzinnego (i wszystkie gry odblokowują mi się dopiero po wklepaniu kodu). W przypadku GF Now pokazywała się wiadomość, że gra jest zablokowana przez tryb rodzinny, a następnie miałem możliwość wprowadzenia kodu. Wtedy normalnie miałem okno steama, gdzie mogłem sobie zmienić język we właściwości i dopiero grę odpalić.
  • Odpowiedz