Wpis z mikrobloga

@slawek89 nie martw się ją ostatnio kupiłem kurtkę za ponad 2 k na motor
+ ochraniacze drugiego poziomu...
Musiałem stara kurtkę za 400zl sprzedać i teraz czekam na moment aż nowa kurtke zaprezentuje.

A tak z drugiej manki, moja zawsze się wkurza jak coś sobie kupię. Zawsze wtedy mówię jej że powinna mnie wspierać w pasjach a nie powodować to że przestanę jej mówić o wszystkim. Powiedz jej że kupiłeś zapas lego
Potem płaczecie ze różowe paski was zdradzają / zostawiają. Nie dziwo - kobieta potrzebuje u swojego boku mężczyzny a nie dzieciaka.


@Janusz_z_Rivii: oj tak, bo przecież jedyne hobby, które powinien mieć facet, to takie, które przynosi kasę do #!$%@? przez różową.
@slawek89: Powiedz że to dla biednych dzieci z domu dziecka, ale najpierw musisz sprawdzić czy są wszystkie elementy. Potem robisz z tym co chcesz, a jak się będzie dopytywać o sierotki to powiesz że zapomniałeś ;)
@Voltix myślałem o tym, ale jakoś wolę mniejsze zestawy, dodatkowo pięcioletni syn ma się czym bawić a duże techniki to na półkę by musiały iść :-)
@terwer358 Lego nå wykopie żyje cały czas, rzuć okiem na tag
@save_the_drama tak, przy zakupie pociągu HP dostałem potworną księgę potworów i vintage car za free, tylko dlatego je kupiłem. Wszystkie te 3 zestawy pójdą na olx. Zdaje się że pociąg był tańszy w innych sklepach, ale nie dawali 2 innych setów za friko
@slawek89: Mega paczka, a dla syna to już w ogole pewnie frajda bo tyle nowych zabawek po złożeniu bedzie
W sumie to f8 aż sam bym moze zamowil i ten nowy samolocik Technic tez taki spoko się wydaje