Wpis z mikrobloga

Spotkałem dziś wyznawcę #pis na kanale ekonomicznym. Filmik był o prognozowaniu giełdy, a ten wyleciał z tematem PISu i zaczął go wychwalać ni z gruchy ni z pietruchy np. pisząc, że w Polsce przybyło milionerów dzięki pisowi.
Odpowiedziałem mu, że w Wenezueli to nawet miliarderów przybyło, a on na to odpalił protokół "a za peło".
"a za Tuska jaka inflacja była? pamiętasz? ..."
a na moją odp. napisał cytuję:

eee... ale to za Tuska okradli Polaków na 150 mld PLN kasy z OFE... tak czy nie?... poza tym gdybyś miał troche wiedzy ekonomicznej to byś wiedział, że realne stopy oznaczają dzisiejsze oprocentowanie minus inflacja ale ZA ROK !!! a nie dzisiejsza. Więc daj sobie lepiej spokój z obroną czegoś co jest nie do obrony. BUAHAHAH BUAHAHAHHAHA.


#bekazpisu
  • 2
@programista4k: Nie głosowałem na pis ale uważałem ich za mniejsze zło w porównaniu do PO/KO/lewicy. Gdy wygrali myślałem, że nie może być tak źle jak niektórzy prognozowali. Teraz uważam, że jeśli ktoś dalej popiera pis to jest całkowicie oderwany od rzeczywistości (chyba że jest emerytem i nie ma zbyt licznej młodszej rodziny).

Praktycznie co wizytę w sklepie coś drożeje o 0,5 – 1zł. Masło ostatnio nie drożeje ale może dlatego, że