Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś mirek anonimowo napisał, że żona codziennie mu robi loda ostatnimi czasy. Pytanie do reszty niebieskich, chcielibyście taki "układ" w związku?

#seks #zwiazki #seksoralny #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fff6cd4e516c7000a8ee1ea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Czy chciałbyś codziennie otrzymywać seks oralny od partnerki (partnera w przypadku tęczowych)?

  • Tak 55.9% (109)
  • Nie 8.2% (16)
  • Codziennie to za często, ale raz na tydzień tak 21.0% (41)
  • Nie wiem 3.1% (6)
  • Jestem różową, sprawdzam 11.8% (23)

Oddanych głosów: 195

  • 21
  • Odpowiedz
M.: A co w tym takiego dziwnego, ja czasem muszę cię bronić by moja różowa nie ssała go codziennie i móc nabrać ochoty na loda. Jakiś czas temu wytrzymałem ponad 2 miesiące codziennego loda aż powiedziałem dość. Wierzcie mi najlepszy jest taki po 2 czy 3 dniach wstrzemięźliwości.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Tamten Op: @AnonimoweMirkoWyznania:
Ja to pisałem, chciałbym tylko zauważyć, że to iż ja uznaje oral za najwyższą formę przyjemności nie znaczy, że inni muszą.
Normalnie żona nie ma siły codziennie ciągnąć mi druta bo szczenka by jej odpadła, a ten typ co tu się tak chwalił w każdym wątku, że jemu laska ciągnie codziennie to chyba nie wie o czym mówi i obciąganie widział tylko na filmach.
Teraz wyjątkowo obciąga
  • Odpowiedz
jl: Jeśli chodzi o "pełnego loda" to co prawda lubię to, ale raz na jakiś czas. Sam oral to jako gra wstępna mam chyba przy każdym seksie z moją partnerką. Dobra, przy szybkich numerkach nie ma.
Oral jest dla mnie "must have", na szczęście moja partnerka podziela tą opinię (inaczej pewno by nią nie była).

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
  • 0
@Wdermn: Ja byłam w czterech stałych związkach i praktycznie mogłabym w każdym z nich robić codziennie, na początku każdy chętny, ojej jak super ze lubisz, rób rób, a potem już się przejadło i już nie byli tacy chętni. Tak bywa jak masz coś na wyciągnięcie ręki. :)
  • Odpowiedz
jl: Jeśli chodzi o "pełnego loda" to co prawda lubię to, ale raz na jakiś czas. Sam oral to jako gra wstępna mam chyba przy każdym seksie z moją partnerką. Dobra, przy szybkich numerkach nie ma.
Oral jest dla mnie "must have", na szczęście moja partnerka podziela tą opinię (inaczej pewno by nią nie była).

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@alma_: hmm ja byłem w 2 długich związkach i nigdy takiego problemu nie mailem ale ja mam super wysokie libido i moje dziewczyny kozacko obciagaly/obciągają.

Ja mógłbym mieć robiona gale 5 razy dziennie. xD

Więc proszę nie generalizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jl: Jeśli chodzi o "pełnego loda" to co prawda lubię to, ale raz na jakiś czas. Sam oral to jako gra wstępna mam chyba przy każdym seksie z moją partnerką. Dobra, przy szybkich numerkach nie ma.
Oral jest dla mnie "must have", na szczęście moja partnerka podziela tą opinię (inaczej pewno by nią nie była).

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
jl: Jeśli chodzi o "pełnego loda" to co prawda lubię to, ale raz na jakiś czas. Sam oral to jako gra wstępna mam chyba przy każdym seksie z moją partnerką. Dobra, przy szybkich numerkach nie ma.
Oral jest dla mnie "must have", na szczęście moja partnerka podziela tą opinię (inaczej pewno by nią nie była).

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz