Wpis z mikrobloga

@Neubert: Widzę że konfederaci przestali dawno się kryć za argumentem "ideologia LGBT" tylko w prost wyśmiewają samobójstwa osób które im nie pasują. Już nie chcą tylko "pomóc zabłąkanym osobą", chcą ich wyeliminować.
  • Odpowiedz
@Neubert: Mogłbyś z tego znalezisko zrobić? Gdyby Zandberg czy Czarzasty naśmiewali się z samobójstw już dawno by siedziało na głownej. Zresztą pokazuje to hipokryzję konfederatów którzy jeśli chodzi o lockdown traktują samobójstwa na poważnie a tu jednak widać że to dla nich śmieszny temat jest. Ja ogólnie sam lubię dość czarny humor ale to jest nie dopuszczalne od gościa tak związanego z polityką.
  • Odpowiedz
@Neubert: wiesz co jest śmieszniejsze? gdy ultrasi liberalnej demokracji wmawiają wszystkim że mogą być kimkolwiek i czymkolwiek chcą, a potem niestety trzeba zmierzyć się z ciężką, konserwatywną rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W realu: myślący racjonalnie katolik z wyboru

@Neubert: gniję z tego od lat xd
Kiedyś wymyślił, że skoro @ghostface w jednym komentarzu popiera istnienia prawa pracy, zatem: lewactwo, zatem: jest fanem Stalina. Wtedy do końca zwątpiłem w to, że to człowiek posługujący się podbereciem w sposób efektywny.
  • Odpowiedz
@Neubert: ja #!$%@? niech oni się zdecydują w końcu czy samobójstwa są takie super zabawne czy tragiczne bo mężczyźni w europie maja takie a takie statystyki... co za obrzydliwi ludzie
  • Odpowiedz