Wpis z mikrobloga

coś w tym musi być, skoro mieszkam tu już 9lat, pociągami jeździłem #!$%@? razy, i za każdym razem nasł#!$%@?ę komunikatów ze zgrozą by nie usłyszeć słynnego "pociąg zatrzyma się wyjątkowo na 4a" ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdarzyło mi się też raz wsiąść w pociąg do Gniezna zamiast na Szczecin, tak tam bywa pięknie oznakowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzoli: #!$%@? raz bym się na pociąg tam spóźniła, 2 minuty później i byłoby po mnie. Dobre 15 minut szukałam tego peronu 4a, a jak już go znalazłam to jeszcze kolejne 5 minut jak się tam w ogóle dostać XD
  • Odpowiedz
@DBR9: No niestety kumplu. W tym mieście panuje kumoterstwo na niespotykaną skalę. Prezydent i radni zazwyczaj w takich sytuacjach nabierają wody w usta, problemu nie ma, macie i się cieszcie, że w ogóle dworzec tu stoi. A to, że przecieka, że jest niedokończony, że perony mają rozkład jakby projektował je Stasiu z 5c... no cóż¯\_(ツ)_/¯ Mało tego, w tym mieście jakakolwiek logistyka, zagospodarowanie przestrzenne, aktualnie trwające remonty - wszystko to leży
  • Odpowiedz
Wszyscy się śmiali z dworzec w #szczecin, że szkaradny ale to najwygodniejszy dworzec w mieście wojewódzkim na jakim byłem. Prosta sprawa z peronami, i nie muszę dymać po galerii handlowej z funkcją dworca jak w #krakow czy #poznan
  • Odpowiedz