Wpis z mikrobloga

@programista4k chodzi wyłącznie o to, że w kościele siedzisz 40-60min, a jaki że kościoły na ogół są raczej zimne - ludzie kichają i smarkają na siebie wzajemnie. Może nie średnia, ale mediana wieku, ot przeciętna osoba ma 60+, dystans społeczny zachowany nie jest. Mszę można śmiało zobaczyć w TV, jedyna różnica to taka że nie pójdziesz do komunii i nie poplotkujesz z innymi. Ale czy nie właśnie o to chodzi,żeby ograniczać kontakty,
  • Odpowiedz
@Billybob: Kiedyś milicjanci byli mi obojętni, teraz nimi gardzę jak mało kim. Zastanawiam się jak ludzie mogą jeszcze chcieć zostać policjantami, przecież to wstyd się przyznać komuś, że idzie się do formacji tak znienawidzonej przez ludzi.
  • Odpowiedz
@husky83: a co ma policja do tego? Głupi ludzie wybrali sami sobie polityków którzy sobie takie prawo wprowadzają a policja musi tam jeździć. Stare dewoty wystarczy że z okna zauważą że ktoś bez maseczki to telefon na 112 i trzeba jechać.
  • Odpowiedz
@Billybob: to ja ostatnio widziałem radiowóz stojący koło siłowni na wolnej powietrzu stojącej w strzyżowie
nie dość że stoi ona ze 3 kilometry od rynku, na totalnym #!$%@? blisko zupełnie niczego to jeszcze ci debile tam stali i czas tracili
  • Odpowiedz