Wpis z mikrobloga

Witam koleżanki i kolegów darterów. Niestety ze względów zdrowotnych zmuszony jestem poinformować, że nie będę mógł wziąć udziału w rozgrywkach, chociaż bardzo chciałem i szczerze wierzyłem, że najgorszy etap z moimi plecami mam już za sobą. Wczoraj jeszcze byłem u neurologa swojego i nic nie wskazywało na to, że będę musiał pisać takie oświadczenie.

Pragnę wszystkich przeprosić z góry, ponieważ wiem, że ta wiadomość strzeli jak grom z jasnego nieba. Zwłaszcza przepraszam organizatora @camefor ale też i osoby z mojej grupy: @Luks_WGS, @roman-cojapacze, @Cuoco, @PVMarcinek, @galvim, @Szybki_Joe, @phillippuss oraz pozostałych graczy z innych grup.

Aktualnie stan jest taki, że jestem leżący, o problemach wspominałem już w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/54645475 w razie wątpliwości mogę także przedstawić dokumentację medyczną swojej choroby dla osób, które będą miały jakieś "ale". Chciałem zagrać i to bardzo, a w czasie kiedy zgłaszałem chęć udziału w zabawie plecy nie dawały aż takich dolegliwości jakie są teraz.

Wierzę, że zrozumiecie moją decyzję, zdrowie ma się tylko jedno. Mogę od siebie jeszcze raz napisać tylko z całego serca: Przepraszam.

#wykopdartsleague
  • 18
@Chael sam dzis bylemu neurologa a wczoraj u ortopedy. Tez wszystko z ledzwiami i karkiem ale jakos jeszcze rzucać moge ;D mam nadzieję, że to nie bedzie fatum ( ͡º ͜ʖ͡º)jakbys jednak zmienił zdanie to pisz chociażby o sparing. Dwie kaleki sie zmierzą. PS bez jednego s na koncu nick ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Phillippus ja dzisiaj mam problem żeby do łazienki dojść :( do neurologa chodzę 2 razy w tygodniu od roku na zastrzyki i zabiegi. Najgorzej, że u mnie występuje wieloprzepuklinowość- wszystkie kręgi ls mają przepukliny. Wierzę jednak w to, że będę mógł jeszcze wrócić do rzucania, bo z wielu rzeczy musiałem zrezygnować już w swoim życiu, również pracy zawodowej, gdzie paradoksalnie to ja uzdrawiałem i pomagałem w problemach zdrowotnych.

@cuoco @butterfly @Szybki_Joe @
@butterfly u mnie wszystko jest wywrócone do gory nogami odkąd pierwszy raz mnie karetka zabierała z łóźka bo nie mogłem się nawet przekręcić aby wstać z łóżka :( najgorzej, że niewiele można z tym zrobić. Albo będzie dobrze albo najgorzej. Rozmawiałem z kilkoma specjalistami i nie chcą się za bardzo podejmować operacji, bo ryzyko spore, że wózek albo kłoda na łóżku ze mnie będzie.
@alibomaye_ dziękuję za dobre słowa.
@Chael: powrotu do zdrowia życzę, bo to jest najważniejsze. A co do ligi, to myślę, że na razie nic nie będę wpisywał. Liga będzie trwała około dwa miesiące, więc może do tego czasu się wychorujesz i zdołasz nadrobić te mecze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli już definitywnie nie uda Ci się zagrać, wtedy pewnie walkowery 5:0 dla każdego @Phillippus