Wpis z mikrobloga

@Zieluu: ja oglądałem ten filmik, pamiętam siedział za biurkiem czarnej koszulce, niby tak biznesowo ale echo waliło czyli biurko i kilka szafek było na potrzeby, że wielki przedsiębiorca ale nie łyknęło wtedy bo mało zebrał
  • Odpowiedz
@berman: no niestety nie zachowała się, pamiętam to wtedy jeszcze twarzy nie pokazywał a ja wtedy wiedziałem jak wygląda bo jak się wpisało jego dane to ta strona wpieram to pokazywała ten filmik i on na takim krześle za biurkiem lekko wyciągnięty, dłonie splecione na brzuchu i opowiadał o projekcie kręcą się w lewo lub w prawo, chyba nie wzbudził zaufania, że tylko 265 zeta
  • Odpowiedz
@astri: Czyli to wszystko prawda, że jeszcze w 2016 r żebrał o 10 koła na start, potem Szczepidło, Hubert, polecenie na Wykopie i teraz jest gdzie jest. Bardzo szybka kariera od zera do dewelopera, nic dziwnego, że mu #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@astri: On gadał kiedyś, że jak się da do jego projektu wewnętrzną ścianę konstrukcyjną, to można robić użytkowe poddasze i więźbę tradycyjną. To jest właśnie ten pierwotny projekt, jak widzę w opisie zbiórki. Szkoda, że potem nie proponował ludziom tego wariantu, ale pewnie nie chciało mu się budować tak skomplikowanych fundamentów i konstrukcji ;)
A te foty skąd są, z forum? No proszę, prawdziwe szalowanie fundamentów ;) Potem się cofnął do
  • Odpowiedz
@kwmd: jaki misjonarz, on ma misje, jak prometeusz niesie ogien ludzkości w postaci własnego domu, proszę mi wierzyc( ͡° ͜ʖ ͡°) pacan #!$%@? jakich mało. Nic dziwnego że robił poodbno wyjebke na betonie jak tylko 265zl zebral( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz