Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: Jestem tylko o tyle w temacie, że niedawno remontowałem sobie kibelek, nie jestem ekspertem. :P Kupiłem po prostu gotową muszlę w zestawie ze stelażem Grohe i wszystkim innym na aledrogo i wszystko jest OK. Deska z zestawu akurat #!$%@?, ale pół bidy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ibeafraidi: To kwestia podejścia, gustu i przyzwyczajenia. Niestety fizyki nie oszukasz i te bezkołnierzowe nie mają takiego #!$%@?ęcia jak muszle standardowe bo by ci wszystko #!$%@?ło na podłogę w kiblu. Jak się przesiadasz ze standardowego widać znaczną różnicę w sile spłukiwania. Moim zdaniem wszystkie negatywne opinie biorą swój początek właśnie od tego.
@ibeafraidi: ja mam zestaw z leroy Roca nexo slim i nic nie chlapie

Chodzi też o to jak kiedyś czytałem, że siedząc przy dwójce jak sikasz to ten mocz odbija się od przodu muszli i leci też do góry. W kołnierzowych wpadał pod kołnierz, a w tych obija się od spodu od deski sedesowej, a jak lejesz większym ciśnieniem to nawet potrafi się wylać pod deską na zewnątrz.
Zależy właśnie od
@ibeafraidi: A jak masz jeszcze często gości z małymi dziećmi , które ledwo co nauczyły się same sikać, to olana deska od spodu gwarantowana i szczyny lejące się po muszli pod spód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibeafraidi: Goście którzy u mnie robili polecali żeby nie schodzić niżej niż Grohe/Geberit z ich doświadczenia. Z tańszymi miewali czasem problemy, a te solidne i wszystko się porządnie siebie trzyma. Cały zestaw Grohe wzięliśmy - stelaż, miska, deska wolnoopadajaca. - i póki co jest gitara. Ekipie też jestem skłonny zaufać, bo robili porządnie i mam ich z polecenia gdzie też mega estetycznie i dokładnie wykończyli mieszkania.
Poza tym szukaj w necie,
A jak masz jeszcze często gości z małymi dziećmi ,


@u-cash: całe #!$%@? szczęscie nie XD

@klokupk: Widze ze Roca i Rea mają tutaj dobre opinie. Ceresaint zdania podzielone.

@Voyo: jaka firma? i jaka firma do spłuczki podtynkowej?

@Xune: Właśnie chyba będę polował na internetach na promki.

Rea/Roca jest nizej niz Grohe/Gerberit? :D