Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaki ja mam problem ze Stanowskim, bo generalnie gościa momentami bardzo lubię, ma dobre pióro, jest bystry, ma dobrą ripostę. Ale z drugiej strony to pisowskie popychadło, lizodup bońka (już nie, bo kadencja się kończy i nie ma profitów), obrońca i przyjaciel Czesława 711 Michniewicza i reszty swoich koleżków (ehh gdzie to weszło z początków, jebiące wszystkich równo), no i odwala takie akcje jak ta ze zbiórką na zbiórkę xD O tym, że hipokryta nie mówię, bo każdy z nas nim czasami jest. Ehhh jak żyć interesując się piłką w tym kraju, jak tu porządnego dziennikarza ze świecą szukać (Poza Kotleszką który jest super dziennikarzem, prowadzi najlepsze programy i powinien dostać szansę w misji futbol i komentowaniu spotkań, wszystkiego dobrego panie Adamie)
#kanalsportowy #weszlo
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marcelus: @ancyko: stano już kilka lat temu mówił że nie #!$%@? wszystkich równo a szanuje swoje znajomości bo z nimi są związane profity i łatwy dostęp do wszystkich

Przecież gdyby #!$%@? wszystkich to by nie mieli żadnego info od nikogo bo każdy by się bał i nie chciał z nimi kontaktu utrzymywać.

Jedyny plus jest taki że Roki to naczelny - stano jest kulturalny i nic nie traci w znajomościach
  • Odpowiedz
Ehhh jak żyć interesując się piłką w tym kraju, jak tu porządnego dziennikarza ze świecą szukać


@ancyko: To może przestań szukać sobie idoli wśród dziennikarzy, a skup się na sporcie xD

Generalnie polecam dywersyfikację tyle tego jest w necie teraz. Co notabene jest przerażające ile my w tym kraju gadamy o piłce, a ile w niej mamy osiągnięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sparrow92: A gdzie ja mowie ze szukam idola? Za stary na to jestem zeby miec idoli. Szukam kogos kto w fajny sposob przekaze mi sportowe newsy i informacje ktore mnie interesuja, zapewni mi rozrywke, nic wiecej. A to ze sobie oceniam to juz inna sprawa, ale nie dorabiajmy do tego jakichs wznioslych slow o idolach ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sparrow92: aż szok, szczególnie o ekstraklasie

Liga minus + weszłopolscy + stan futbolu

I wiesz wszystko tzn jak bardzo #!$%@? jest w ekstraklasie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ancyko: Piszesz, że "masz problem ze Stanowskim" i stwierdzasz, że "porządnego dziennikarza ze świecą szukać". Moim zdaniem takie stwierdzenia bazują na jakimś wyidealizowanym podejściu do dziennikarstwa (w tym przypadku) i ludzi w ogóle. Każdy się myli, każdy ma swoje sympatie, każdy ma swoje interesy, a w przypadku Stanowskiego to po prostu widać jak na dłoni, bo świeci mordą w mediach non stop. No i generalnie dziennikarstwo to często takie pieprzenie głupot.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sparrow92: @pek0s: ciężko powiedzieć czego ludzie od stana wymagają

Ma weszło które potrzebuje jakieś akredytacje czasami zapewne na jakieś imprezy/mecze + nawet głupie telefony w weszlopolskich - czy piłkarze czy ludzie związani z piłką chętnie się pojawiają

Do tego jest aktualnie od kilku tygodni zdecydowanie tą pierwszą twarzą kanału sportowego a tutaj też nie potrzebują żeby ktokolwiek się obrażał - czy programy o ligach czy hejtparki czy układy kolegów -
  • Odpowiedz
@zajebotka: no kółko wzajemnej adoracji, jak sobie przypomnę cafe futbol sprzed paru lat to aż niedobrze się robiło od słodzenia - nie wiem jak teraz bo nie oglądam, ale podejrzewam, że to samo. ja w sumie oglądam ten sam zestaw co Ty XD
  • Odpowiedz